Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Peprná přiznání světových celebrit: Mlácení, drogy za miliony a zvrhlé touhy

Peprná přiznání světových celebrit: Mlácení, drogy za miliony a zvrhlé touhy
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 17 fotografií
galerie
I slavní lidé mají svá peprná tajemství. Ačkoliv o velkých kostlivcích ve skříni celebrit veřejnost už obvykle ví, ty největší intimnosti na sebe obvykle řeknou samy. Jejich touhy mohou být pro mnohé nepochopitelné a kolikrát je až k podivu, co jsou na sebe velké hollywoodské osobnosti schopny prozradit.

Celebrity jsou jen obyčejní lidé, kterým byla do života dána sláva a peníze. Stejně jako ti, kteří je na televizních obrazovkách bezmezně obdivují, i oni mají své touhy a svá tajemství, o kterých ví jen málokdo. Dokud se neprovalí nebo dokud je na sebe slavní sami neprozradí.

Některá přiznání celebrit jsou velmi peprná a šokující. Například od zdánlivě upjaté Angeliny Jolie by zřejmě nikdo nečekal, že se rozpovídá o výhodách sexu v těhotenství. Stejně tak elegán George Clooney překvapil, když se svěřil ohledně své první intimní zkušenosti během hodiny tělocviku.

Co prozradili Robert Downey jr., Rihanna, Miley Cyrus (27) a další? Na zpovědi slavných, kteří se rozhodli lidem poodhalit své soukromí a svěřit se s tajnostmi, které možná měly zůstat za zavřenými dveřmi, se podívejte do galerie. Kdo utratil za drogy miliony a kdo si v posteli rád hraje na neandertálce?

Vítěz Survivoru Tomáš Weimann: Lásku hledá marně. Přiznal, proč to nevyšlo se Žanetou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy