Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Pepa z MasterChefa shodil 46 kilo: Pochlubil se fotkou z mládí a řekl, jak by naložil s výhrou

Pepa z MasterChefa shodil 46 kilo: Pochlubil se fotkou z mládí a řekl, jak by naložil s výhrou
Zdroj: archiv
+ Dalších 7 fotografií
masterchef
Josef Nemrava stále bojuje v soutěži MasterChef Česko a patří k favoritům celé soutěže. Sympatického Pepu si diváci jistě pamatují z minulé řady, kde se mu bohužel nepodařilo dostat mezi TOP 16. Od té doby ale uběhlo hodně času a Pepa se výrazně změnil. Podařilo se mu zhubnout neuvěřitelných 46 kilo, změnil životní styl a evidentně mu vše vychází. Nedávno se na sociálních sítích pochlubil fotkou z mládí a v rozhovoru pro eXtra.cz mimo jiné řekl, jak by naložil s případnou výhrou.

Oblíbený kuchař Josef Nemrava stále bojuje o titul MasterChef Česko, a to hlavně díky tomu, že ho první neúspěch v soutěži nesrazil na kolena a on se rozhodl bojovat dál. Bedliví diváci si totiž Pepu moc dobře pamatují z loňské série, kdy se ale nedokázal probojovat do TOP 16 a ve hře skončil.

Pepa vzal svůj neúspěch jako motivaci, změnil životní styl, začal trénovat a zhubl neuvěřitelných 46 kilo. Původně vypadal jako obtloustlý hromotluk, ale to je již naštěstí minulostí. Dnes působí sympatický kuchtík mnohem mladším dojmem a v novém těle se cítí skvěle.

„Já tím žiju. Chtěl jsem být kuchařem už od šesti let,“ reagoval před časem Pepa na otázku porotců, proč se rozhodl vrátit a zabojovat znova. "Případnou výhru investuji samozřejmě do rodiny a do svého snu. Celý život mám jeden jediný sen. A díky soutěži MasterChef na tomto snu již pracujeme. Zatím jen v elektronické podobě na webu selevi.cz,  ale z tohoto projektu časem doufám vznikne česko-moravská restaurace s názvem SELE VÍ," prozradil eXtra.cz

Josef Nemrava jídlem žije a podle jeho slov neexistuje nic, co by alespoň neochutnal. "Mé nejoblíbenější jídlo jsou uzená pečená žebra. Když tuto pochoutku naleznu na jídelním lístku v restauraci, je to vždy jasná volba. Ještě jsem nenarazil na jídlo, které bych neměl touhu ochutnat.  Zároveň žádné jídlo, které jsem v životě ochutnal, nemohu zatratit, že bych si ho už nikdy nedal. Nejzajímavější věc, kterou jsem jedl v zahraničí, je právě pizza, a to pizza, na níž byly hranolky. Tahle kombinace mi přijde víc neuvěřitelná než pizza s ananasem. Ale popravdě u nás jsem měl možnost ochutnat třeba hada a nebo různý hmyz," dodal.

Krajčo a Charlotte si duet nestřihli: Proč s Gottovou dcerou nezapěli Srdce nehasnou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy