Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Pepa Vojtek oslavuje 54. narozeniny: Toto jsou ženy, které prošly jeho životem

Zdroj: facebook
+ Dalších 10 fotografií
Narozeniny
Pepa Vojtek dnešním dnem oslavuje už 54. čtvrté narozeniny. Je nejen proslulý zpěvák, ale také známý proutník. Během svého života se už stihl třikrát oženit a udělat si pět dětí.

Zpěvák Pepa Vojtek (54) je velmi talentovaný hudebník. Hudba je jeho vášní, stejně tak i milostný život. Není žádným tajemstvím, že Pepa rád prohání dámy.

Během života se totiž stihl už třikrát oženit. Jeho první manželkou byla Jindřiška, která mu porodila syna Josefa (32). Jenže manželství dlouho nevydrželo a Pepa se vydal dál. Nějakou dobu byl ve vztahu s herečkou Sabinou Laurinovou (47). I s ní má dítě, a to dceru Valentýnu (17).

Jeho druhou manželkou byla krásná Libuška. S bývalou tanečnicí si Pepa také udělal dítě, které pojmenovali Matyáš (11). Jenže i manželství s Libuškou skončilo, protože se Vojtek zakoukal do někoho jiného. Zamiloval se do milenky Jovanky.

S Jovankou se Pepa oženil a má s ní dva syny, Adama a Alberta. Bohužel i s Jovankou to nyní skřípe, a to kvůli záhadným schůzkám s manažerkou zpěvačky Kamily Nývltové (29). Svůdník Pepa byl načapán před domem brunetky Veroniky Šimůnkové několikrát po sobě, o čemž jsme vás informovali zde. Podívejte se do fotogalerie na jeho slavné ženy.

Související články

Další články