Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Pepa Vojtek našel spojence: Kamarádka se za něj bije jako lvice a TOHLE VZKAZUJE

+ Dalších 25 fotografií
ZPOVĚĎ
Kauza rockera Pepy Vojtka (53), kterého někteří nyní podezřívají z toho, že chodil na nestandardní návštěvy k manažerce zpěvačky Kamily Nývltové Veronice Šimůnkové (33), nabírá na obrátkách! Na obranu kamaráda se vyjádřila i herečka a zpěvačka Yvetta Blanarovičová (55), jež dřív Šimůnkovou zaměstnávala.

Yvetta, o jejímž pracovním rozchodu se Šimůnkovou se v kuloárech tvrdí, že ho vůbec nijak nelituje, odmítá věřit spekulacím o údajné Vojtkově nevěře.

„Jovance s Pepínem přeju, aby to ustáli. Mají velmi harmonické a krásné manželství. Velmi bych se divila, kdyby to skončilo. Věřím, že to zvládnou. Mají krásné děti, oba dva jsou fantastičtí rodiče. Mám je moc ráda a Pepy Vojtka si vážím i po kolegiální stránce,“ řekla eXtra.cz Yvetta Blanarovičová, která se k Veronice Šimůnkové a spekulacím o špatných zkušenostech s ní odmítla jakkoli vyjádřit.

„Nemám potřebu k ní cokoli říkat,“ prohlásila stroze zakladatelka nadace na podporu opuštěných dětí La Sophia.

Plytké vody

Rockerovi a jeho manželce Jovance Vojtkové jinak věří.

„Velmi bych se podivila, kdyby tak plytké vody ohrozily tak hluboký a niterný vztah,“ dodala populární herečka.

Jestli plytkými vodami myslí konkrétně třeba samotnou Šimůnkovou, která rozhodně není úplně mimo podezření, že aféru na Vojtka narafičila sama, to už nevysvětlila.

Sám lídr Kabátů už se nechal slyšet, že si manželství nenechá ničit, a celou věc předal právníkům.

Mohlo by vás zajímat

Další články