Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Pepa Vojtek načapán s cizí ženou! Jovanka poznala vlastní medicínu

Zdroj: facebook
+ Dalších 22 fotografií
Proutník Vojtek
Jovanka Vojtková (40) nyní okusila vlastní medicínu, protože její manžel Pepa (53) byl reportéry webu Expres.cz nachytán před barákem jiné ženy. Zpěvák tam chodí pravidelně každé pondělí, co se ale děje za dveřmi nikdo netuší. Bude to stejně pikantní, jako když Pepa takhle kdysi docházel za Jovankou?

Na opravdu exkluzivní zjištění přišli reportéři portálu Expres.cz, když nachytali slavného zpěváka Pepu Vojtku před domem cizí ženy. Konkrétně ho zbystřili před barákem, ve kterém bydlí zpěvačka Kamila Nývltová (29) společně s její manažerkou Veronikou Šimůnkovou. Svůdník Vojtek (53) se tam objevoval pravidelně každé pondělí.

Frontman kapely Kabát tvrdí, že pracuje na cédéčku Kamily, ale před barákem byl spatřen i v momentech, kdy Nývltová vůbec nebyla doma. Manželka Jovanka to celé bere v celku s nadhledem. Je to možná proto, že už si tímhle jednou prošla. Akorát tehdy byla na opačné straně, protože Pepa takhle kdysi stával před jejím barákem.

"Nejsem tou manželkou, která trpí svému manželovi nevěry, radši bych šla jinam. Pokud se to potvrdí, půjdu o dům dál," svěřila se Jovanka Expresu. Zdá se, že Jovanka zachovává chladnou hlavu, ačkoli rozvod nevylučuje. Zřejmě ví, co od manžela čekat a jak se pak zachovat. Dopadne jejich manželství podobně, jako tomu bylo tehdy, když byl Vojtek ještě ženatý s první vyvolenou Libuškou Vojtkovou? Na finální verdikt si budeme muset počkat a uvidíme jestli pak budou občané žijící v pražských Vysočanech potkávat Pepu Vojtka častěji.

Související články

Další články