Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Pepa Rychtář a Zdeněk Macura se utkali v krutém duelu v televizi. Bojovali o to, kdo do Ivety leje méně chlastu. eXtra vše sledovalo ONLINE!

Rychtář má svaly a Macura má čáry! A co na to Ivetina játra?

Dobrý večer, vítáme vás u exkluzivního online přenosu webu eXtra.cz z duelu Josef Rychtář (55) versus Zdeněk Macura (39). Dva z členů ansámblu cirkusu Džambulka vystoupí ve 22:05 ve speciálním vydání Televizních novin na TV Nova, kde se utkají v duelu.

Celou situaci výrazně zdramatizoval fakt, že Iveta Bartošová (47) byla dnes hospitalizována v kritickém stavu v nemocnici kvůli selhávajícím játrům, jak eXtra informovalo.

I přes špatný stav své životní lásky však Josef Rychtář do duelu hodlá dorazit, a hájit svoji čest před celým národem. Co nám sdělí o Ivetině stavu? Převibruje ho Zdeněk Macura v přímém přenosu pomocí čaker Aštara Šerana? Vnikne Domenico Martucci (37) do studia zadním vchodem nikým nečekán a nezván? Dozvíte se zde během pár minut!

22:08 Borci se nakonec ve studiu nesešli, jeden z nich bude hovořit z nemocnice, druhý neznámo odkud. Ochranka TV Nova již zacítila Martucciho nasládlý parfém a povolala posily.

22:09 O Ivetině zdravotním stavu neví nikdo nic, Macuru k ní lékaři nepustili, protože se báli, že by si ji přehodil přes rameno jako pytel fernetem nasáklé pšenice a odvezl na utajené místo do opuštěného sklepa po Josefu Fritzlovi.

22:11 Záběry na polonahého Josefa Rychtáře dobývajícího se do domu Domenica Martucciho, na jeho zlaté řetízky a italštinu, která si nezadá s angličtinou Standy Řezáče, to je dojemné skoro tak, jako pohled na rozkrok Dalibora Jandy. V pozadí k tomu zpívá sama Iveta píseň Léto. Je to léto tak kouzelné, jako pohled na duhu skrz dno lahve od fernetu.

22:14 Zatím je na pořadu nejzajímavější absence sukně Kristiny Kloubkové. Iveta si ze svého pobytu v Itálii nepamatuje nic. Nic. Nic.

22:15 Zdeňku Macurovi vypadává sluchátko. Rychtář útočí hned po odpískání startu tvrdě ironickým výpadem. Macura kontruje informací, že nemá žádné informace.

22:16 Kristina Kloubková je nová Míša Jílková. Přirovnává Ivetu k Michaelu Jacksonovi, a v pořadu, do kterého Nova Rychtáře pozvala, vyčítá Rychtářovi, že není u Ivety a vystupuje v televizi. Logika dnes slaví svátek.

22:18 Macura se bojí vyslovovat Rychtářovo jméno. Domenico Martucci vstupuje do dění alespoň prostřednictvím rytíře v oranžové košili. Ochranka Novy přesto hlídá všechny zadní vstupy a odpadní roury, někdo totiž v okolí Barrandova zaslechl potichoučké O Sole Mio…

22:21 Domenico chce léčit Ivetu v Itálii. Když prodá bulváru dostatek jejích fotek, mohl by si časem vydělat na natočení klipu, po kterém diváci nedostanou rakovinu očí.

22:22 Macura Ivetu neunesl, on ji pouze v polobezvědomí naložil do auta a pak vyklopil na pláži v plavkách oblečených naruby. Chtěl tím vyřešit její zdravotní problémy. Na otázku, zda Iveta s ním šla dobrovolně, šibalsky neodpovídá.

22:23 Rychtář měl Macurovi poradit s výběrem košile. Macura chce Ivetu odtáhnout zpátky na jih. Prý ještě nedopila.

22:24 Iveta si prý dávala během soužití s Rychtářem sem tam deci vína. Sem tam deci je nový název pro dva sudy denně.

22:25 Rychtář radí Macurovi, aby se styděl. Macura se ale nestydí a říká, že stydět by se měl Rychtář. Situace se stává nepřehlednou.

22:26 Italští zdravotníci doporučovali, aby Rychtář v Itálii nalil Ivetu alkoholem. Léčení alkoholismu na jihu Evropy se nám líbí.

22:27 Trio Macura, Martucci a Rychtář očividně přesně ví, co s věčně nalitou Ivetou dělat. Možnost, že by ji odvezli do protialkoholní léčebny, dosud nezvážili.

22:28 Maminka Ivety si také myslí, že by se Iveta měla léčit. Výborně, tak jsme se po čtyřech letech neustálého převážení opilé Ivety sem tam dostali k tomu, že by se zpěvačka měla podrobit léčení.

22:30 Matka Ivety byla jinak poměrně v pohodě. Chvíli to vypadalo, že vypráví o tom, co měla k večeři, ale ne, vážně mluvila o stavu svojí dcery.

22:31 Podle Macury vypije Iveta denně půl litru tvrdého alkoholu. Rychtář kontruje tím, že přeučil Ivetu z vína na pivo. Borci se nyní předhání, kdo Ivetu naléval chlastem méně. Jsou to budoucí držitele Nobelovy ceny míru.

22:32 V bohnické léčebně si docent Chocholoušek pomalu, ale jistě, připravuje celkem tři svěrací kazajky.

22:33 Rychtář popírá, že by dával Ivetě kapesné a podezírá Macuru, že jí potajmu strká drobásky.

22:34 Macura byl právě přistižen v záběru kamery, jak pije nápoj z plastové lahve. Snažil se ji rychle schovat, ale nestihl to.

22:35 Borec v oranžovém tvrdí, že když se v Čechách řekne do telefonu Bartošová, lidé reagují divně. Nechápeme proč.

22:36 Iveta má kromě fernetu a vína ráda také revers. Kolem Macury poletuje hejno mušek.

22:37 Zdeněk Macura ostentativně vyfukuje a prdí pusou, když mluví Josef Rychtář. Mušky kolem stále poletují, jeho spojenec Martucci se sladkým repelentem se zřejmě vzdálil.

22:38 Já nejsem blázen, řekl Zdeněk Macura.

22:40 Poslední otázka na oba bojovníky, oba mají třicet vteřin na odpověď. Drama vrcholí.

22:41 Rychtář chce, aby se Iveta podrobila léčení. Neuvěřitelné. Macura mluví z cesty, je zřejmě opilý. Chce aby se k němu vrátila a tam, aby všichni žili i s Martuccim jako šťastná trojka.

22:42 Duel je u konce. Za 40 minut pořadu, na jehož výrobě se podílely desítky lidí, jsme se dozvěděli, že Iveta Bartošová je alkoholička a měla by se léčit. Konečně nějaké nové informace. Děkujeme vám za pozornost, dobrou noc, a ať vám játra slouží celou noc.

Mohlo by vás zajímat

Další články