Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Pepa Nemrava z MasterChefa promluvil o finále a pendlování mezi dvěma ženami: Je na roztrhání

Pepa Nemrava z MasterChefa promluvil o finále a pendlování mezi dvěma ženami: Je na roztrhání
Zdroj: Josef Nemrava archiv
+ Dalších 13 fotografií
rozhovor
Už dnes večer startuje pokračování show MasterChef Česko 2020, kde se osmička finalistů popere o titul hvězdného šéfa. Zatímco z žen je u diváků jasnou favoritkou Viki, tak z mužského osazenstva vede s přehledem Pepa Nemrava, který podobně jako Viki prošel perfektní proměnou. Pepa v rozhovoru pro redakci eXtra.cz řekl, jaké panují vztahy mezi soutěžícími a také to, že je v jednom kole a prakticky se vůbec nezastaví. Přesto ho jeho práce naplňuje a věnovat se jí chce i nadále.

MasterChef Česko se vrací po delší pauze a osmička finalistů je připravena bojovat o prvenství v kulinářské reality show. Dnes se finalisté ocitnou uprostřed záchranářského cvičení jednotky dobrovolných hasičů z Letňan a pražské záchranné služby.

Výběr týmů bude velmi překvapivý, předchozí venkovní výzvy byly boj o to, kdo získá Pepu, nyní ovšem Pepa zůstává poslední. "Asi mi začalo maličko vadit to Pepovo ego," přiznává Ivka. Favorizovaný Josef Nemrava ale redakci eXtra.cz řekl, že mezi finalisty žádné vyhrocené vztahy nejsou.

"Všichni jsme kamarádi a potkáváme se. Žádné vyhrocené vztahy rozhodně nepanují. A že jsem v záchranářské výzvě zůstal sám? Nová zkušenost a já říkám, uvařím nejlepší jídlo jako vždycky. Konečně se to povedlo," sdělil s úsměvem.

Pepa je na roztrhání

Letošní léto bylo pro Pepu ve znamení práce. "Já mám takové pracovní prázdniny. Byl jsem teď s rodinou na jižní Moravě a každý víkend jsem na nějaké akci. Teď to byl například food festival v Uherském Hradišti. Jinak jezdím také samozřejmě s Viki a projektem selevi.cz," řekl Pepa s tím, že díky soutěži v MasterChefu se mu plní sen.

"Celý život mám jeden jediný sen. A díky soutěži MasterChef na tomto snu již pracujeme. Zatím jen v elektronické podobě, ale z tohoto projektu časem doufám vznikne česko-moravská restaurace s názvem SELE VÍ," prozradil eXtra.cz před časem.

Pepa prošel také velkou proměnou, která mu neskutečně svědčí. V současné době je ve své nejlepší formě a snaží se plnit vše na maximum. Volné chvíle věnuje milující rodině a ve zbytku času maká na sobě a svém snu. Má šanci na to stát se novým MasterChefem?

Související články

Další články

Nejnovější kauzy