Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Pepa Nemrava z MasterChefa o penězích a firmě: Jako milionář se rozhodně necítím

Pepa Nemrava z MasterChefa o penězích a firmě: Jako milionář se rozhodně necítím
Zdroj: Josef Nemrava archiv
+ Další 3 fotografie
ROZHOVOR
Pepa Nemrava je jedním ze šestice finalistů, kteří mají dost dobře našlápnuto na to, stát se dalším MasterChefem. Pepa si u lidí získal velkou oblibu svým přístupem a upřímností. Jeden z Pepových kolegů, Dědek, jak se mu přezdívalo v MasterChefovi, nedávno prozradil, že Pepova rodina vlastní firmu, která má dnes hodnotu desítek, možná i více milionů. Sympaťák Pepa poskytl redakci eXtra.cz rozhovor o tom, jak to tedy ve skutečností s označením milionář je.

Josef Nemrava patří k největším bojovníkům v show MasterChef Česko. Již v minulé sérii se snažil probojovat do TOP 16, ale tehdy se mu to nepodařilo. Malý nezdar však prolomil v MasterChefovi 2020, kdy se dostal mezi šest nejlepších kuchařů.

Jeho postup prakticky až do samotného finále není jedinou malou osobní výhrou. Kromě krásné rodiny a milující manželky se mu podařilo během soutěže zhubnout neuvěřitelných 46 kilo. Pepa každým kolem dokazuje, že je skutečný rváč, který moc dobře ví, co chce, a za tím si také jde.

Po ukončení vysoké školy nastoupil Pepa do rodinné firmy, ale vždycky si chtěl splnit svůj největší životní sen stát se kuchařem. Firma, kterou jeho rodina vybudovala, má být zlatým dolem. Podle Pepova kolegy z MasterChefa Zdeňka Rajniše, kterého všichni znají jako Dědka, má firma hodnotu mnoha desítek/stovek milionů.

"Bez nadsázky mi vzala dech," okomentoval Dědek velmi mile rodinu svého kolegy Pepy.

Jako milionář se necítím

Pepa byl samozřejmě za Dědkova slova rád a vůbec se nezlobí, že se o jeho firmě a rodině zmínil, protože to bylo jen s tím nejčistším úmyslem. "Firma je tří majitelů a prozatím ani jeden z nich nejsem já. Ve firmě jsem zatím pouze zaměstnán. Jako milionář se necítím a ani jím nejsem," řekl Josef Nemrava eXtra.cz.

"Peníze jsou pro mě pouze nástrojem na uživení rodiny. V pravěku měli lovci kyje, aby uživili a oblékli rodinu, a my dnes máme peníze. Bohužel nikde jsem nečetl a ani neslyšel, že Dědek řekl, že jsem milionář. Pokud vím, tak Dědek pouze pochválil naši prosperující firmu," dodal.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy