Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Pepa Nemrava z MasterChefa o nejtěžších okamžicích: Když stojíte tam nahoře, je to peklo

Pepa Nemrava z MasterChefa o nejtěžších okamžicích: Když stojíte tam nahoře, je to peklo
Zdroj: Archiv Josef Nemrava
+ Další 3 fotografie
Masterchef
Josef Nemrava (38) je velmi oblíbený účastník MasterChefa. Je již jedním z pěti finalistů a také horký kandidát na výhru. Pepa je také živoucím důkazem, že prohra neznamená vždy konec. Už v minulé sérii se totiž snažil probojovat do TOP 16, ale bez úspěchu. Protože pro Pepu ale není prohra překážkou, zkusil své štěstí i letos a nejen že se probojoval do neuvěřitelné TOP 5, ale také během soutěže zhubl 46 kilo.

MasterChef Česko se pomalu blíží do finále. Výzvy jsou čím dál těžší a ta dnešní bude pod taktovkou loňské vítězky MasterChef Česko 2019 Kristíny Nemčkové.

"Trošku si připadám jako taková puberťačka, která vidí celebritu, a mám z toho neskutečnou radost," nechal se slyšet Pepa, když vítězka vstoupila do studia. Pak už ale následovalo taktizování, nejistota a veliký strach o to, kdo nakonec bude muset soutěž opustit. Rekonstrukce jídla, které přinesla do studia Kristína, jen podle chuti, je totiž opravdu vyšší dívčí, jak říká kontroverzní Pavlína.

Největší karambol ovšem předvede jeden z favoritů soutěže, věčně usměvavý Roman

"Romane, vy až teď dáváte maso na pánev? Vždyť je deset minut do konce, to nemůžete stihnout," zní verdikt Romanova kuchařského vzoru Honzy Punčocháře

"Na kachnu jsem vyloženě zapomněl, to byla veliká chyba. Špatně jsem si všechno načasoval," přiznává naprosto zdrcený Roman a další průšvih na sebe nenechá dlouho čekat. Pět minut před koncem zkazí Roman ještě pyré!

Nejtěžší okamžiky

Oblíbený kuchař z MasterChefa Josef Nemrava se pro eXtra.cz rozpovídal o nejtěžších okamžicích v soutěži. "Nejtěžší okamžiky byly vždy ty, když stojíte na balkoně a odcházejí lidé, kteří vám za tu dobu přirostli k srdci, berete je v podstatě jako rodinu. Jsem rád, že mám tu možnost se s nimi stále potkávat. Hlavně s Kamilou, Viki, Evi a Dědkem jsme opravdoví přátelé," řekl redakci Pepa.

Související články

Další články