Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Pepa Kokta o vztahu s Ornellou: Já už nic nevydělávám, veškeré peníze nosí ona, přiznává

Ornella a Josef jsou šťastný pár.
Zdroj: Se souhlasem Ornella Koktová
+ Dalších 13 fotografií
vztahy

Josef Kokta myslí na všechno. S jeho láskou Ornellou Koktovou je dělí věkový rozdíl čítající 35 let. Na sociálních sítích při živáku s Agátou Hanychovou se rozpovídal o tom, že on už je pro svou drahou polovičku pouhým pomocníkem a rádcem a veškeré povinnosti přenechává jí. I finance do domácnosti přináší právě Koktová. Mimo jiné Pepa promluvil i o její účasti v reality show Survivor. 

Josef Kokta počítá se vším. Jak přiznal na sociálních sítích v jednom ze živáků s Agátou Hanychovou, věkový rozdíl mezi nimi je vskutku znát a on postupně přenechává veškeré povinnosti své drahé polovičce. Ostatně i všechny peníze přináší do jejich domácnosti právě Ornella. Řeč padla i na její účast v Survivoru a na to, jak moc jí Kokta věří a fandí.


Kokta připravuje svou lásku na všechno. Vzhledem k tomu, že partnery dělí věkový rozdíl 35 let, Josef otevřeně hovoří o tom, co bude poté, až zemře. "Někde jsem to řekl, protože to tak je. Ornella musí vědět co, až zaklepu bačkorama. Já jsem v tomhle realista," říká (Pepa to sdělil redaktorovi eXtra.cz). Na Ornelle nechává i zásadní otázky týkající se jejich budoucnosti.

"Není to o mně, je to o Ornelle a o tom, kolik vydělá peněz, aby na to měla. Já už jsem její pomocník a rádce jenom, já osobně nevydělávám žádné peníze. Všechno je to na ní. Ornella je mladá a jde hlavně o děti, aby měly kde bydlet," odpovídá na dotaz, zda uvažují o vlastním bydlení.

Doporučené video: Rozhovor s Ornellou Koktovou o dětech.

„Je to realita. Smrt nic není. Prostě umřete a tím to pro vás končí. Ti kolem vás smutní a pak už jen vzpomínají. A je to pořád dokola, koloběh života. Člověk si to uvědomí, když mu odejdou jeho vlastní rodiče. Když tátu držíte za ruku a on odejde a pomalu vychládá, teprve zjistíte, o čem život ve skutečnosti je. A že se člověk nemá chovat jako idiot a užívat si každý den to, že může žít,“ prozradil nedávno pro eXtra.cz.

Ornellina účast v Survivoru

Ornella v současné době bojuje v nejdrsnější reality show Survivor. Ohledně její účasti je ale Josef spíše skeptický. "Já věřím, že brzo přijede. Já jsem ji teda čekal po týdnu. Teď je pryč 28 dní, ale nevím. To není nefandění, ale znám své lidi. Když vidím, jak tam jsou ti lidi namakaní, tak ona má jenom to ježdění na koni. Ona žádný jiný sport nedělá, aby vydržela někde běhat nebo používat sílu, to těžko. Myslím si, že hlavně to jídlo. Ona ráda jí a není možný, aby vydržela bez jídla, to je blbost. Já jenom znám své lidi, ona to bez jídla nemůže dát," přiznává upřímně.

Kokta je v současné době v jednom kole. Zatímco jeho drahá polovička bojuje na ostrově o přežití, on skáče kolem dětí a obstarává domácnost. "To je tím, jak jsem starý, tak to zvládám. To jsou léta praxe, já mám 7 dětí. Když byla Ornella v nemocnici, tak jsem to taky zvládnul. Je to furt dokola, vstát, obléknout a odvézt," vysvětlil.

Filip Turek se tvrdě opřel do Fialy: ODS zradila svoje voliče a on je toho absolutní příklad

Související články

Další články

Nejnovější kauzy