Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Pepa Bolan o Víťovi Starém a Mandrage: Démonům nerozumím, s kapelou je konec

Pepa Bolan o Víťovi Starém a Mandrage: Démonům nerozumím, s kapelou je konec
Zdroj: koláž eXtra.cz
+ Další 4 fotografie
zpověď
Fanoušky Mandrage stále zajímá, jak se má zpěvák Vít Starý (31), který bojuje s drogovou závislostí. Právě kvůli tomu to vypadá pro známou českou kapelu opravdu bídně a je klidně možné, že už nikdy nebudou hrát. Ohledně toho promluvil kytarista z Mandrage Pepa Bolan (44). A měl co říct i k boji, který Víťa svádí se svými "démony"...

Podle Pepy Bolana nejde o žádný boj s démony, jako tomu říkají fanoušci Víti Starého. "Já démonům nerozumím," uvedl kytarista pro Blesk a nebylo mu zrovna do úsměvu. Není to tak dlouho, co maminka frontmana kapely Mandrage promluvila o tom, že byl zpěvák v léčebně pro drogově závislé. "To ani vůbec nevím," přiznal Bolan.

Pro kapelu Mandrage to vypadá bledě. V podstatě už z toho zřejmě nic nebude. "Nefungujeme. Kapela ukončila činnost, to je celé. A je to definitivní konec," vylíčil dredatý kytarista a vypadá to, že se opravdu nedá nic dělat. Že je s kapelou konec navíc dokazuje i fakt, že se Bolan rozhodl kytaru odložit a místo ní vzdal do rukou tetovací strojek a stal se tatérem.

Kdy začal boj s démony

Členové skupiny Mandrage na konci roku 2019 oznámili, že si berou na nějaký čas pauzu. Prozradili, že zpěvák Víťa prochází těžkým obdobím a bude potřebovat pomoc a čas, aby to zvládl. O Víťovi se už dříve mluvilo ve spojitosti s návykovými látkami. V písni Apolinář zpívá o tom, jak se pere se svými démony. V lednu 2020 zbytek kapely oznámil, že 1. února 2020 odehrají Mandrage v pražském Foru Karlín svůj úplně poslední koncert. Bez Víti Starého v sestavě. Nadcházející turné Dlouhej únor bylo zrušeno.

Vyřazený Pítr ze Survivoru o vztahu s Gábi: Jak s jejich láskou zamávaly drby o Andree

Související články

Další články

Nejnovější kauzy