Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Penny z Teorie velkého třesku ukázala svoji mladší sestru! Všichni na ni zírali s otevřenou pusou!

+ Dalších 17 fotografií
Krásná Kaley Cuoco (31), kterou známe jako Penny z Teorie velkého třesku, vyrazila na červený koberec. Po boku neměla partnera, ale vyvedla svoji mladší sestru Brian (28). A všichni zůstali zírat s otevřenou pusou!

Kaley Cuoco vyrazila do společnosti a garde jí dělala její mladší sestra Brian Cioco (28), která je také herečkou. Pokud si myslíte, že krásu může v rodině zdědit jen jedno dítě, jste na omylu. Brian je totiž stejně půvabná a krásná jako její slavnější starší sestra a celou dobu na sebe strhávala pozornost. Nebojí se Penny, že jí vyfoukne role?

Sestry se společně ukázaly na červeném koberci na udílení hereckých cen Screen Actors Guils Awards a všichni na nich mohli oči nechat! Sestry se ale milují a rozhodně jedna na druhou nežárlí. A proč taky. Každá jsou úplně jiný typ, takže v sobě vlastně konkurenci nevidí.

Obě si celý večer pořádně užívaly a oběma to moc slušelo. Každopádně po tomto večeru se Brian nahrnulo určitě hned několik nových rolí. Která se vám líbí víc?

Související články

Další články