Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Penny z Teorie velkého třesku slaví narozeniny: Její peprné fotky se dostaly na povrch

Penny z Teorie velkého třesku slaví narozeniny: Její peprné fotky se dostaly na povrch
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 9 fotografií
všechno nejlepší
Penny z Teorie velkého třesku dnes slaví narozeniny. Kaley Cuoco (34) neproslula jen pro své herecké kvality, ale i žhavé křivky. Intimní fotografie unikly z jejího telefonu a obletěly svět. Jak jinak oslavit čtyřiatřicetiny hollywoodské hvězdy než jejich připomínkou!

Začínala štěkem ve filmu Quicksand: No Escape, ale dnes je Kaley Cuoco (34) jednou z nejslavnějších seriálových hereček. Všichni si ji zapamatovali jako Penny z Teorie velkého třesku, účinkovala však i v Čarodějkách

Mimo televizní obrazovky se na Cuoco strhla pozornost před pěti lety. Po útocích hackerů na telefony celebrit se na povrch dostaly i její intimní fotografie. Mezi dalšími poškozenými hvězdami byly třeba i Jennifer Lawrence (29) nebo Mila Kunis (36).

Zásahem do soukromí se tehdy zabývala i americká FBI, to ale nemění nic na tom, že to na fotkách Kaley neskutečně sekne. Ani by nepřekvapilo, kdyby hvězdu na hollywoodském chodníku slávy získala za svoje dokonalé křivky než za herecké umění. Dost bylo vtipů, přejeme všechno nejlepší!

Tajemný pár na veřejnosti: Petra Nesvačilová ukázala přítele, se kterým čeká miminko

Související články

Další články

Nejnovější kauzy