Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Penny z Teorie velkého třesku se provdala v přímém přenosu. O svatbě neměla dopředu tušení

Ellen DeGeneres (55) je slavná americká komička, která má denně svou vlastní velice sledovanou show. Zve si do ní celebrity, často si z nich utahuje, natáčí je skrytou kamerou, leká je nebo je staví do nečekaných situací.

To samé udělala před dvěma dny, když byla jejím hostem Kaley Cuoco (28), hvězda seriálu The Big Bang Theory neboli Teorie velkého třesku. Seriálová Penny se rozpovídala o svém příteli Ryanu Sweetingovi (27), americkém tenistovi, kterého poznala teprve před třemi měsíci a se kterým už je zasnoubená.

Kaley popisovala jejich vztah a to, že okamžitě věděla, že on je ten pravý, a netušila, co Ellen chystá. Moderátorka Kaley oznámila, že její producent je vysvěcený kněz a její přítel čeká v zákulisí a že tedy svatba může proběhnout rovnou.

Kaley si nechala darovat náhrdelník a závoj s tenisovými míčky, nechala se od Ellen dovést k „oltáři“ a Ryana si skutečně vzala. Velkou svatbu plánuje pár samozřejmě dál, ale papírově už jsou manželé.

Související články

Další články