Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci eXtra na Ukrajině Oktagon 54 Survivor 2024

Penny z Teorie velkého třesku (37) se těší na první dítě: Kaley Cuoco září po boku fešáka z Ozarku

Herečka Kaley Cuoco.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 7 fotografií
NAROZENINY

Známá americká herečka Kaley Cuoco, která dnes slaví 37. narozeniny, se proslavila především coby Penny z Teorie velkého třesku. Na svém kontě má i řadu dalších rolí, stejně jako spoustu milostných románků. Byla už dvakrát vdaná, ani jedno manželství jí ovšem nevydrželo. Nyní je šťastná po boku Toma Pelphreye, se kterým čeká první dítě. Jak se svěřila pro Enews, připadá si, jako by svého partnera znala celý život.

Americká herečka Kaley Cuoco hrála jako malá tenis, nakonec ho ale vyměnila za filmový svět. Než se však do herectví pustila naplno, věnovala se i modelingu, se kterým začala už ve svých šesti letech. Nejčastěji se objevovala v reklamách, třeba v té s panenkami Barbie.

Kaley Cuoco v Teorii velkého třesku

Její dětství bylo díky pracovnímu vytížení jiné než u jejích vrstevníků. Kvůli natáčení a dalším aktivitám nestíhala navštěvovat klasickou školu, a tak ji matka učila doma.

Diváci oblíbenou herečku znají především díky televizním seriálům. První roli získala už jako puberťačka v sitcomu 8 jednoduchých pravidel. Pak přišla role v oblíbeném seriálu Čarodějky, kde si zahrála Billie Jenkins. Největší sláva ale přišla díky seriálu Teorie velkého třesku, kde ztvárnila Penny.

Partneři Kaley Cuoco

Právě v Teorii velkého třesku se Cuoco i zamilovala. Do oka jí padl herecký kolega Johnny Galecki, představitel Leonarda. Pár spolu vydržel dva roky, ovšem veřejnost se o jejich vztahu dozvěděla až potom, co se rozešli. Během natáčení seriálu totiž svůj vztah skrývali.

„Hned na začátku jsem se do něj hrozně zabouchla. Ani jsem se nesnažila to skrývat,“ svěřila se sympatická herečka, která v té době, stejně jako Johnny, byla zadaná. „Oba jsme v té době chodili s někým jiným, ale já měla oči jen pro Johnnyho. Když jsem pak zjistila, že se mu taky líbím, řekla jsem si: O-ou, tohle bude průšvih,“ prozradila v knize The Big Bang Theory: The Definitive, Inside Story of the Epic Hit Series, jejíž úryvky ještě před vydáním zveřejnil Vanity Fair.

Pak se zasnoubila s Joshem Resnikem, veselka se však nakonec nekonala. Vdala se až za tenistu Ryana Sweetinga, jejich manželství ale po dvou letech skončilo rozvodem.

V roce 2018 se jejím druhým manželem stal Karl Cook, kterého si vzala za muže v den svých narozenin. Ani toto manželství ale nevydrželo.

Kaley Cuoco je těhotná

Momentálně je Kaley šťastná po boku herce Toma Pelphreye z Ozarku, se kterým dokonce čeká i své první dítě. „Slyšela jsem jeho hlas, otočila jsem se a bylo to, jako by můj život skončil nebo právě začal," cituje Cuoco web Enews. „Zasáhlo mě to. Byla to láska na první pohled. Okamžitě jsme byli spojeni. Mám pocit, že ho znám celý život,“ rozpovídala se Kaley.

Natálka Jirásková se definitivně odstřihla od rodičů. Nepotřebuje mou finanční podporu, vydělá si sama, pochlubila se Kubelková

Související články

Další články

Nejnovější kauzy