Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Peníze za svatbu NEDÁME! Rytmus s Jasminou si prý od zámečku ještě NECHALI ZAPLATIT

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 137 fotografií
Tak to se nepovedlo
Navrch huj, vespod fuj? Čerství manželé Rytmus (42) s Jasminou Alagič (29) sice záměrně v lidech vyvolávají pocit, že patří mezi největší smetánku, jenže skutečnost může být úplně jinde. Přepychovou veselku jim prý zámeček ve slovenském Pezinku měl vystrojit zadarmo. Do redakce eXtra.cz se navíc dostala informace, že si od luxusního hotelu rapper s moderátorkou ještě nechali zaplatit. Za to, že si na tamějším nádvoří řekli své ano, jim údajně měla v peněženkách přistát nezanedbatelná částka.

Kudy Rytmus (42) chodí, tam si neodpustí chvástání, že může rozhazovat tolik peněz, kolik se mu zachce. Dva týdny po svatbě s Jasminou Alagič (29) ale vyplouvají na povrch takové podrobnosti, po nichž rapperova slova vyznívají víc než směšně!

Podle informací, které redakce eXtra.cz získala, totiž za veselku na zámečku ve slovenském Pezinku nedal Rytmus ani korunu. "Hotelu od nich přišla poměrně zvláštní nabídka. Chceme se u vás vzít, ale nic vám za to nedáme a vy nám ještě zaplatíte za propagaci. Asi tak nějak to vypadalo," svěřil eXtra.cz důvěryhodný zdroj.

"Je to dost na hlavu. O zámku se sice asi týden všude mluvilo, jenže přijede se tam na základě takové reklamy někdo ubytovat? To leda ve snu, vždyť zdejší klientela rozhodně neodpovídá skladbě jejích fanoušků. Když díky tomu přijede jediný host, bude to zázrak," dodal zdroj.

Tomu, že na směšné zákulisní dohodě něco bude, nahrává i fakt, že si Rytmus s Jasminou nechali zaplatit i cestu na letiště a z letiště. Před odletem do Paříže se nechali vozit po Bratislavě půjčeným autem s řidičem. Jelikož jméno společnosti zmiňovali všude, kde to šlo, o neplacení nemůže být pochybnost.

Co si o tom myslíte? Má Rytmus nárok na své velikášské postoje, když se pak jeho jednání údajně dost odlišuje?

Související články

Další články