Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Penis v mobilu! Vlaďka Erbová promluvila pro eXtra.cz: Nejsem to já, kdo to pustil ven!

Vlaďka Erbová promluvila o trestním spise.
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 31 fotografií
Vlaďka Erbová (36) promluvila o usnesení o zahájení trestního stíhání. Pro eXtra.cz popřela, že by dokument na veřejnost pustila ona. Prý to musel udělat někdo jiný. Kdo to mohl být, to Erbová netuší. Usnesení se týká útoku na její osobu pomocí falešných inzerátů. Vlaďka Erbová tvrdí, že za tím stojí její bývalý manžel Tomáš Řepka (44).

Vlaďka Erbová tvrdí, že Tomáš Řepka a jeho partnerka Kateřina Kristelová (38) na ni zaútočili pomocí falešných inzerátů. Celou věc již vyšetřuje policie. Záležitost míří k soudu.

V usnesení o zahájení trestního stíhání stojí, že Řepka a Kristelová založili na erotických seznamkách falešné profily, které měly za cíl poškodit Erbovou. Vlaďka Erbová ve falešných inzerátech vystupovala jako Romka 007, Cikanecka 007 či Vlaďka Privat Brno.

Usnesení o zahájení trestního stíhání se dostalo na veřejnost. Někdo ho vynesl ven a předal novinářům. Vlaďka Erbová tvrdí, že ona to nebyla. Že to musel udělat někdo jiný. Na veřejnost se tak dostaly i opravdu velmi citlivé pasáže.

Jsem atraktivní eskort s chutí podnikat cokoliv, čím větší penis, tím lépe, zbožňuji anál, fisting i group sex, swingers je také mou velkou zábavou, nebojte se mne kontaktovat, mám to prostě ráda. V jednom případě poslal nějaký muž dokonce fotku svého penisu. Měla zdravotní potíže už předtím a kvůli těmto útokům na její osobu se její stav zhoršil, špatně spala. Musela to řešit s rodinou.

To jsou pasáže z usnesení, které se dostaly ke čtenářům bulvárních periodik. Otázkou je, kdo měl zájem usnesení novinářům vynést. Erbová tvrdí, že ona to nebyla. „Pořád mi někdo volá a chtěl by to usnesení. Ale pochopte mě, já to nikam posílat nemohu. Měla bych z toho obrovské problémy. Já podepsala mlčenlivost a měla bych z toho opravdu velké problémy. Já to prostě novinářům nepředala a nevím, jak se to k nim mohlo dostat. Já určitě nikomu nic nepředala. To prostě nejde. A už mě unavuje, že se to pořád řeší, já bych chtěla mít svůj klid,“ uvedla Erbová pro eXtra.cz.

Kdo měl tedy zájem, aby se celá záležitost dostala na veřejnost? Řepka a Kristelová také neměli zájem, aby o vyšetřování věděla veřejnost. Erbová rezolutně popřela, že by dokument rozesílala.

Situace je velmi citlivá. Tomáš Řepka a Vlaďka Erbová řeší další spory. Tomáš Řepka se snaží věci nekomentovat s ohledem na rodinu. Předpokládá se ale, že do médií budou unikat i další dokumenty.

Související články

Další články