Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Penélope Cruz slaví 46: Španělská kráska skoro nestárne, stojí ji to ale majlant

Penélope Cruz slaví 46: Španělská kráska skoro nestárne, stojí ji to ale majlant
Zdroj: Profimedia.cz
Předchozí Další
+ Dalších 12 fotografií
věk
Herečka Penélope Cruz slaví 46. narozeniny. Španělská kráska, která se díky svému talentu a půvabu dokázala probojovat mezi největší hollywoodské hvězdy, jako by snad ani nestárla. Udržovat svou pleť bez vrásek ji prý ale stojí velké peníze.

Penélope Cruz slaví 46. narozeniny. Pro tuto herečku je věk skutečně jen číslo a sama uvedla, že se k tématu stárnutí nehodlá vůbec vyjadřovat. Zatímco ostatní herečky se vždy snažily působit mladě, ona sama se prý v počátcích kariéry musela pro mnoho rolí postaršovat.

Spousta hollywoodských hereček stojí po čtyřicítce na prahu rozhodnutí, zda se začít vylepšovat za pomoci plastických zákroků či nikoliv. Penélope si v tom prý udělala jasno, jakmile porodila svou dnes šestiletou dceru Lunu. Chce jí být dobrým vzorem a ukázat jí, že stárnutí je přirozené.

Ačkoliv od plastik se Cruz drží dál, udržování mladistvého vzhledu ji i tak stojí spoustu peněz. Podle webu Latina.com utrácí majlant za všemožné přípravky s kyselinou hyaluronovou. Ta je obsažená v nejrůznějších krémech, kterých má herečka údajně doma celou sbírku.

Stále krásná

Penélope Cruz se sice od počátků své kariéry velmi změnila, rozhodně se ale nedá říct, že by se na ní zub času podepsal negativně. Jen zkrátka z nevinně vypadající dívky dospěla ve smyslnou ženu, které muži už dlouhá léta leží u nohou. Podívejte se do galerie na to, jak je i po čtyřicítce krásná.

Utajený spor Slávka Boury s Železným. Rande pro LGBT natočil navzdory zákazu ředitele Novy, ten se pak chlubil cizím peřím

Související články

Další články

Nejnovější kauzy