Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Pěkně ujetý koníček: Číňan sbírá použité podprsenky a už jich má přes 5000, co s nimi hodlá dělat?

Zdroj: profimedia.cz

Někteří lidé sbírají mince, jiní motýly a další známky. Chen Qingzu z provincie Hainan si oblíbil použité podprsenky – a během uplynulých dvaceti let jich nashromáždil již více než 5000.

Převážná většina podprsenek patřila studentkám místních škol a univerzit. Proč se Chen specializuje právě na ně, není jasné. Má s nimi ale velké plány.

"Hodlám otevřít vlastní muzeum. Rád bych zvýšil povědomí veřejnosti o onemocněních prsou, která mohou způsobit špatně padnoucí podprsenky," vysvětlil šestapadesátiletý Číňan.

Chen, který v osmdesátých letech minulého století pracoval v nemocnici jako zdravotník, tvrdí, že ženy rizika plynoucí z nošení nevhodných podprsenek podceňují. "Viděl jsem celou řadu dívek, které kvůli tomu trpěly nějakou nemocí prsou, několik z nich o svoje prsa dokonce přišlo," říká a dodává:

"Většina lidí si pochopitelně myslí, že jsem fetišista. A i mnozí mí přátelé se domnívají, že pěstuji hodně zvláštního koníčka. Nicméně já na tom nic divného nevidím. Podprsenky nosí prakticky všechny ženy, takže vybudovat muzeum věnované výhradně jim mi přijde jako dobrý nápad."

Související články

Další články