Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Pěkně se zakulatila: Hana Reinders Mašlíková přiznala po Vánocích problémy s váhou!

Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 28 fotografií
čeká ji dieta
Modelka a moderátorka Hana Mašlíková Reinders (36) se přes Vánoce pořádně zakulatila. A s nadsázkou se svěřila, že už se nevejde ani do plavek, do kterých se ještě vloni v listopadu vešla jako nic... Hanka je známá tím, že pravidelně cvičí, ale zkrátka svátky si vybraly své. Má v záloze nějakou dietu?

Hanka Mašlíková se o svém váhovém výkyvu svěřila na svém Facebooku. "Chtěla jsem sem dát na porovnání fotku před a po svátcích, ale já se snad ani do těch plavek už nevejdu. Takže raději dávám jen tuhle jednu z naší listopadové dovolené, abych vám nekazila iluze. Přežírání u nás trvá už měsíc, knedlo zelo vepřo, svíčková, rajská, klobásky, langoše, kila cukroví a zmrzlin u televize, ale člověk by měl dát tělu, co žádá. Chtělo prasárny, dostalo prasárny! Alespoň jsem se obalila na zimu," uvedla ke snímku Hanka, která už tuší, že v lednu se opět pustí do shazování. A možná bude čas i na nějou tu dietu

Hanka má aktuálně více času, protože před pár měsíci se nedohodla s vedením TV Nova na další spolupráci v pořadu Snídaně s Novou, který dlouhých 5 let s kolegou Petrem Říbalem moderovala A už jistě tuší, že za pár týdnů se jí její skvostná postava opět vrátí.

Související články

Další články