Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

PEKLO v Ulici: Pinda Ema se dozví, že bude mít sourozence! ZHROUTÍ se a přestane zase MLUVIT?

+ Dalších 8 fotografií
V seriálu Ulice se začíná pořádně přiostřovat. Všechno nyní leží na bedrech chudáka Bedřicha, který se musí poprat se vším, co podělal. Ze všech sil bojuje o to, aby mu Anička dala další šanci a neopustila ho, a také se bude muset přiznat svým dětem. Jak tohle dopadne? Odsoudí František a Ema svého tátu? Nezhroutí se z toho malá Ema?

Už tak to nemá Bedřich Liška jednoduché. Po tom, co se sklíčený přiznal Aničce, že čeká s Jindrou dítě, ho stíhá jedna rána za druhou. Kromě toho, že mu pravděpodobně krachuje manželství, tak se mu rozpadá i jeho milovaná kapela.

Na jedné straně na něj Anička naléhá, aby si s Jindrou uvědomili, že to dítě za jejich nerozvážnost nemůže, a nějak se mezi sebou dohodli, jak jej budou vychovávat Na straně druhé si Jindra stojí za tím, že dítě bude vychovávat sama a nepotřebuje k tomu Bedřicha ani jeho peníze.

A tak chudák Béďa lítá z jedné strany na druhou a snaží se všem zavděčit. Jenomže nyní přijde další rána. Bedřich tuhle neradostnou zprávu oznámí Františkovi a Emě. Jak to ale tihle dva vezmou?

František je už dospělý kluk a hlavně táta od rodiny. A navíc se mu také podařilo, že jeho přítelkyně Skyler otěhotněla nechtěně. Takže ten by to mohl docela pochopit. Ale co mladší Ema? Všichni víme, že tahle malá a drobounká holčička nikdy neuměla řešit problémy a jako malá si prošla velkým traumatem, kvůli kterému přestala dokonce mluvit

Jak se nyní vypořádá s faktem, že se její milovaná rodina prakticky rozpadá? Co řekne na svého dalšího sourozence? Zvládne to vůbec?

Související články

Další články