Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Peklo u stadionu Slavie: Násilník hodinu brutálně znásilňoval ženu, v údu měl piercing

Zdroj: Policie ČR
znásilnění
Nepředstavitelná muka si prožila šestapadesátiletá žena. 2. března se v časných ranních hodinách vracela domů ulicí Pod Altánem v pražských Vršovicích. Na cestě domů potkala neznámého muže, který se zpočátku nejevil nijak nebezpečně. Ženě dokonce nabídl pivo. Poté ji ale začal sledovat a následně ji brutálně znásilnil. Policie po pachateli pátrá.

„Nabídl jí pivo a chtěl si půjčit zapalovač, což odmítla. Pak ji ještě chvilku sledoval a u železničních kolejí na panelové cestě zaútočil,“ sdělil policejní mluvčí Jan Daněk. Muž šestapadesátiletou ženu povalil na zem a začal ji znásilňovat.

Peklo, které musela žena prožít, trvalo dlouhou hodinu. Proti muži se nemohla prakticky nijak bránit. „Muž ji znásilnil. Žena se snažila bránit, křičela o pomoc, ale proti fyzicky dobře disponovanému pachateli neměla šanci. Celé znásilnění trvalo více než hodinu a potom pachatel z místa odešel,“ dodal mluvčí.

Aby toho nebylo málo, tak kromě znásilnění pachatel ženu také škrtil. Volání o pomoc jí nebylo nic platné. Muže zachytily kamery a v současné době po něm pátrá policie. Má mohutnou sportovní postavu a pod nosem odrostlé chmýří světlé barvy, mezi penisem a šourkem měl podle ženy piercing v podobě čtyř kuliček

Související články

Další články