Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Peklo u paní vrahové z Výměny: Svazování, noc v kočárkárně a odebrání dětí

Žádný rozvod se nekoná.
Zdroj: Se souhlasem Lucie Navrátilová
+ Dalších 8 fotografií

U Lucie Navrátilové z Výměny manželek a jejího muže Michala Navrátila, který seděl za vraždu, to vře. Poté, co se na TikToku objevilo děsivé audio z jejich domácnosti, se sama Lucie svěřila se šokujícími podrobnostmi divoké noci 

U jedné z nejvýraznějších účastnic show Výměna manželek, nechvalně proslulé matky osmi dětí, z nichž čtyři jí odebrali, Lucie Navrátilové, zřejmě nastalo jedno z nejdivočejších období. Není to tak dávno, co její manžel streamoval na TikToku, že jejich manželství je u konce. „Ne, jsem s ní už jenom kamarád, ale Lucku nenechám urážet,“ odpovídal bývalý trestanec na otázku, jestli ještě tvoří pár, zatímco Lucie se krátce mihla v záběru s jasně viditelným monoklem na levém oku.

Rovněž na TikToku se poté rozšířilo audio, které má redakce eXtra.cz k dispozici a na kterém Michal Navrátil vzteky bez sebe řve na jakousi Marcelu, podle všeho jejich bytnou, že přišla domů úplně namol. "Lehni si! Jsi vožralá jak bomba! V deset hodin večer jsi vožralá jak bomba!" řve z plných plic a vyhrožuje jí, že zavolá policii, zatímco na pozadí se ozývá uširvoucí křik a pláč několika dětí.

Lucie promluvila o divoké noci

S opilou a zřejmě agresivní Marcelou ale podle manželů nebyla řeč, a tak situaci vyřešili po svém. Marcelu spoutali. "Ano, Marcela je ožralá denně a Michal nemá rád, když ženská pije a je agresivní. Tak jsme ji spoutali," přiznala sama Lucie. Na dotčeném audiu z TikToku je ostatně slyšet, jak Michal Marcelu opakovaně žádá, aby se zklidnila, že jsou tam děti.

Na to konto Marcela vyhodila celou rodinu Navrátilových i s dětmi z bytu na ulici. "Strávili noc v kočárkárně. Lucii pak úřady děti odebraly," tvrdí pro eXtra.cz zdroj obeznámený se situací s tím, že o odebrání dětí informoval sám Michal na streamu.

Radka Kašpárka ničily výbuchy vzteku i alkoholismus. Pracovat se mnou bylo peklo, přiznává. Odnesl to i soutěžící MasterChefa

Související články

Další články

Nejnovější kauzy