Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Peklo u Liškových doma: Bedřich se konečně přizná, že čeká dítě s Jindrou! Aničko, tyto věci rychle udělej!

+ Další fotografie
Bedřich má nervy v kýblu už nějakou dobu. Příčí se mu, že musí Aničce neustále lhát a ona se o něj stará v domnění, že chudák Bedřich má hemeroidy a přijde mu trapné se o takových záležitostech bavit. Jenomže Bedřicha netrápí hemeroidy, nýbrž těhotenství Jindry. Dnes večer to už nevydrží a vše Aničce řekne. Jak bude reagovat? A co by měla vlastně v takové situaci chuděrka udělat?

Dnešní Ulice bude opravdu ostrá. Bedřich si je moc dobře vědom toho, že Anička si ze všeho nejvíce přála děťátko. Bohužel ho nikdy kvůli své nemoci nebude mít. Před nějakým časem se snažila svého Bedřicha přemluvit, aby si adoptovali ještě jedno dítě. Přece jenom Franta už je pryč z domu a z Emy vyrostla krásná slečna.

Jenomže Bedřich tohle razantně odmítl s tím, že on už žádné další dítě nechce. Anička to nesla těžce, ale co by pro svého milovaného Béďu neudělala. No a teď bude z Bedřicha táta, protože při jednom nekontrolovatelném večírku se starý kmet urval ze řetězu a vyspal se s Jindrou, která po něm už dlouhou dobu touží.

Liška se snažil celý tenhle problém vyřešit, ale svědomí ho trápí každým dalším dnem. Dnes už to nevydrží a Aničce řekne, že otcem dítěte, které Jindra čeká, je právě on. Od Aničky schytá pořádnou facku. Co se bude dít dál? Tohle je 10 věcí, které by měla Anička okamžitě udělat!

1. Okamžitě se s Bedřichem rozvést.

2. Vykašlat se na samaritánství a konečně si užívat.

3. Přestat být usedlá pipka bez života.

4. Neměla by se na nějakou dobu vázat.

5. Ať si najde dva až tři zajíčky, se kterými bude dovádět jako divá.

6. Hlavně by měla opustit prostředí pekárny, kde jsou samé zamindrákované ženské.

7. Anička by měla začít podnikat.

8. Hlavně nikdy nebrat Bedřicha na milost!

9. Koupit si sexy žhavé prádlo.

10. Vzít si příklad z Adriany, dát se do pohody a zapálit si jointa.

Související články

Další články