Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Peklo se zhmotnilo: Autorka děsivého songu Pejskové se koušou zplodila ještě větší hrůzu!

Zdroj: Youtube
Připravte si léky na uklidnění, ručníky na hlavu, domácí zvířata mějte schovaná v protiatomovém krytu a soudnost si na těch pár minut odložte do trezoru. Marie Pojkarová, ženská obdoba ochraptělého Daniela Hůlky, se rozhodla svět oblažit dalším krutopřísným videoklipem.

Po spektakulárním hitu Pejskové se koušou byla tentokrát zprzněna postavička Médi Bédi. Maruška je žena, která miluje svět víc než sebe samu, na vlnu lásky ke všem kolem skáče naivněji než pícnina do jednoho z žaludků vyhladovělého skotu domácího.

Lidem by zkrátka rozdávala radost od rána do večera. Je ale bohužel hrubě nedoceněná. Posledních pár let už dávno měla ve Slavíku přebírat všechny ceny nejen Lucie Bílé (51), ale i kategorie Zpěvák roku samozřejmě patří dávno jí (sorry, Karle). Jenže místo toho je záhadně ticho po pěšině.

To teď konečně a naštěstí rozčísl její filmový producent Dalibor Zurinek, který na YouTube uveřejnil nejnovější Maruščin pěvecký počin. A ten již dolehl k šestnácti tisícům párů oušek!

Po vzoru nesmrtelného hitu Pejskové se koušou tu Pojkarová ukazuje dvojici medvídků v košíku, s kterými laškovně pohybuje a zpívá duchaplné

věty o Méďovi Béďovi.

„Na kritiku jsem připravená, ale stejně je podle mě blbost to nějak rozebírat. Nechápala jsem to ani u Pejskové se koušou. Oba klipy jsou určeny převážně dětem pro radost. A těm se moc líbí,“ řekla eXtra.cz Marie Pojkarová.

Kdyby se náhodou někdo do umělkyně s mocným hlasem zamiloval, může si již brzy koupit její cédéčko Vzpomínky. Na něm každou písničku věnovala jednomu ze svých přátel. Ale na samotnou Marii by případný ctitel ženy s jediným vrtaným zubem za celý její dvaašedesátiletý život musel zapomenout, neboť je šťastně zadaná. Méďu Béďu ostatně v klipu hraje její druh, Rus Míša.

Související články

Další články