Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Peklo s princeznou: Aneta se chtěla vyhnout svatbě, Tereza Ramba je dnes manželkou i mámou

Peklo s princeznou: Aneta se chtěla vyhnout svatbě, Tereza Ramba je dnes manželkou i mámou
Zdroj: Bioscop / archiv Terezy Ramba
+ Dalších 7 fotografií
proměna
Psal se leden 2009, když se diváci mohli poprvé podívat na pohádku Peklo s princeznou. Ta je jednou z mála novodobějších pohádek, která se nesetkala s obrovskou kritikou a lidé ji mají naopak velmi rádi. Natočena byla už před 12 lety, a tak je jasné, že se její hrdinové změnili. Například z princezny Anety, která se za žádnou cenu nechtěla vdávat, je dnes manželka a máma na plný úvazek.

Hlavní hrdinkou pohádky Peklo s princeznou je princezna Aneta. Ta se za žádnou cenu nechce provdat za nešikovného prince Jeronýma ze sousední země, kterému byla jako dítě zaslíbena výměnou za vojenskou ochranu království před výbojnými nájezdy.

Tatínek král chce dceru obav z vdavek zbavit, bojí se ale, že pokud slib poruší, bude to znamenat válku s mocným vojevůdcem, králem Bedřichem. Proto pošle sousedovi zprávu, že se o princeznu uchází sám Lucifer. Tím spustí lavinu nepředvídatelných událostí.

Ačkoliv se princezna Aneta v pohádce vdávat nechtěla, její představitelka Tereza Ramba měla jiný sen. Dnes je šťastně provdaná a je maminkou chlapečka, kterého na sociálních sítích nazývá Sluncem. Také se často dělí o útrapy a radosti, které s mateřstvím souvisejí.

Piha

Vypadá to, že Tereza nestárne a ani mateřství se na ní nijak negativně nepodepisuje. Jediné, co se na ní změnilo, je piha, kterou dříve měla nad pravým obočím. To muselo pryč ze zdravotních důvodů. „Ona už tam zlobila, jinak bych si ji samozřejmě nechala. A představte si, furt to jsem já,“ napsala herečka tehdy na Instagram. Podívejte se do galerie, jak dnes princezna Aneta, už jako máma a manželka, vypadá.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy