Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Týnuš Třešničková

Nejnovější kauzy

Peklo pokračuje, ochlazení nepřijde: Teploty budou stále mimořádně vysoké!

Teplé počasí se dá předpokládat i v následujících srpnových dnech. Během tohoto týdne se totiž teploty nebudou nijak snižovat. Stále nás čeká pořádné teplo a výheň. Jak to bude vypadat s následujícími dny a na kolik se vyšplhá ručička teploměru?

Dnes se nám může lehce ulevit, teplota nevyšplhá do takového maxima, jako tomu bylo například ve středu. Horko sice bude, ale o tři stupně snesitelnější, tedy 34 °C. V Polabí a na Moravě místy ale až 36 °C. Jasno až polojasno, na západě až oblačno. Na horách místy, jinak jen ojediněle přeháňky a bouřky.

Nejvyšší denní teploty v pátek se budou pohybovat mezi 29 až 33 °C. V sobotu i v neděli zůstanou teploty stejné jako v pátek. Jasno až polojasno, na horách při přechodně zvětšené oblačnosti ojediněle bouřky. Nejvyšší teploty až 35 °C. Slabý proměnlivý vítr.

Celé Česko se v současné době velmi potýká se suchem, to bude však následovat i celý srpen. Meteorologové proto varují před požáry.

Mohlo by vás zajímat

Další články