Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Peklo nemusí mít dno: Zoufalá Tereza H. prosí o pomoc, popsala podmínky za mřížemi

+ Dalších 68 fotografií
Včera po dlouhých týdnech stanula před soudem Tereza H. (21), která se snažila propašovat devět kilo heroinu, až dosud čekala v pákistánské vazbě. Po proběhlém stání ji ve vazební věznici čekají ještě necelé dva týdny. Svět oběhlo video, kde zoufalá dívka prosí o pomoc, protože ví, že v base jí může jít nejen o zdraví.

Je tomu teprve pár hodin, co sexy pašeračka Tereza H. stanula před soudem. Finální verdikt ale zatím nepadl a dívce byla vazba opět prodloužena. Blondýnka vypadala nevídaně zbídačeně. Zjevně jí došlo, že v Pákistánu může nedobrovolně strávit řadu let.

„Počkejte na mě a pokuste se mi pomoct. To je všechno. Bude to na dlouho,“ řekla na kameru pákistánským novinářům ve videu. Vzkaz vykoktaný lámanou angličtinou značí strach. Tereza je evidentně pohublá, vystresovaná a má mastné vlasy. Oproti životu, na který byla zvyklá, je to propastný rozdíl.

Z jejího výrazu lze odvodit, že pobyt ve vězení nese velice těžce. O pomoc podle portálu Daily Pakistan požádala i českou vládu. Tereza údajně pronesla, že situace ve vězení je hrozná, ale český honorární konzul minulý týden mluvil jinak. Tvrdil, že dívka je na tom zdravotně dobře a k podmínkám ve vězení nemá žádné výhrady. Možná že jen v této situaci nemá sílu. Momentálně je přeci jen v prostředí, které jí není příliš po chuti a do budoucna jí může způsobit i zdravotní potíže. Nemá ani ponětí, kolik je ve vězení nemocí.

Související články

Další články