Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Peklo kvůli Ordinaci: Anně Slováčkové padaly chomáče vlasů, nemohla si je oholit

Zdroj: eXtra.cz, TV Nova
+ Dalších 17 fotografií
boj s rakovinou
Diváci Ordinace v růžové zahradě dnes večer uvidí Aničku Slováčkovou (24) naposledy s jejími vlasy. Scény natáčela na konci října, kdy už za sebou měla první chemoterapii a vlasy jí řídly ohromnou rychlostí. Proto si představitelka sestřičky Radky udělala drdol. Hlavu si chtěla oholit hned, ale kvůli natáčení nemohla. V dalších dílech už hraje v paruce.

Bylo to nepříjemné, ale Anna Slováčková je statečná bojovnice a výzev se jen tak nezalekne. Přestože ji chemoterapie začala připravovat o vlasy, kvůli Ordinaci v růžové zahradě si ještě hlavu nemohla oholit.

Chomáče vlasů

A tak se musela popasovat s tím, že o své lokny přicházela postupně…

„Já musela počkat, protože jsme točili Ordinaci v růžové zahradě 2, kde hraju sestřičku Radku. Bylo třeba dotočit cyklus s vlasy, protože jsem měla týden po chemoterapii a paní doktorka říkala, že do dvou týdnů mi vlasy vypadají. Dotočila jsem, a když jsem se druhý den probudila a prohrábla si vlasy, vytáhla jsem jich chomáče,“ popisuje Slováčková časopisu Story nepříjemné momenty.

Zásadní operace

„A já si v tu chvíli řekla dost. Nechci se dívat na to, jak mi vypadávají chuchvalce vlasů. Zavolala jsem svým nejlepším kamarádkám a ty mi hlavu oholily. A já se najednou cítila tak svobodná!“ dodala s tím, že každému, kdo chemoterapii podstupuje, doporučuje oholit si vlasy hned.

Dcera Dády Patrasové (64) a Felixe Slováčka (76) se pere se zákeřnou rakovinou prsu. Jak prozradila eXtra.cz, na konci ledna ji čeká druhá část chemoterapie. V dubnu by pak měla podstoupit operaci.

Související články

Další články