Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Pekelný týden v Ulici: Drsná hádka, výčitky a pořádná rvačka

+ Dalších 54 fotografií
Tento týden bude v Ulici pěkně rušno. Pokud jste si mysleli, že kolem Martina Maléře, číšnice Šárky a Veroniky Maléřové bude klid, tak jste byli na velkém omylu. Do jejich sporu se totiž vmísí i prarodiče a to bude teprve peklo. To se odehrává i mezi Jirkou, Mikim a Magdou. Jak tohle všechno dopadne?

Kam až může zajít soupeření o holku? Jirka i Miki se snaží sbalit Magdu. Oběma se tahle kráska hodně líbí, oběma na ní záleží. Miki si přesto myslí, že to s ní Jirka nemyslí tak vážně jako on. Pak už stačí opravdu málo, aby se do sebe ti dva pustili jako nikdy předtím a došlo dokonce i na drsnou potyčku.

Co je tou poslední kapkou? Co se mezi nimi stane? A co to udělá s jejich přátelstvím? Tenhle trojúhelník bude mít ještě nepěknou dohru. Na druhou stranu ani u Maléřových to nevypadá, že by se situace kolem Šárky a Martina nějak výrazně uklidnila.

Jak se vyrovnat s rozpadem rodiny, zklamáním i vztekem na ty, kdo to způsobili? Veroničin táta dává Martinovi ostentativně najevo, co si o něm myslí od chvíle, kdy se o jeho odchodu od rodiny a Veroniky dozvěděl.

Teď si díky shodě náhod vyřídí účty i se Šárkou, a to před celou hospodu. Přestože není zastáncem velkých scén na veřejnosti, tentokrát se neudrží. Co ho vyprovokuje k incidentu se Šárkou? Jak to Šárka ustojí? Kdo a jak se jí překvapivě zastane? A jak na tenhle konflikt zareaguje Květa?

Související články

Další články

Nejnovější kauzy