Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Pekelně napěchovaný dekolt na Met Gala: Uhádnete, komu patří?

Zdroj: profimedia
+ Dalších 39 fotografií
V pondělí se v New Yorku konala pompézní slavnost Met Gala, kde se to hemžilo jen extravagantními outfity. K vidění byly flitry a odhalená těla. Zpěvačka, která se tento večer držela se svou róbou na uzdě, ukázala jen prsa. Komu však patří toto napěchované poprsí?

Letošní Met Gala se jako vždy konalo v americkém New Yorku pod záštitou Anny Wintour. Tématem tohoto ročníku, který se konal v pondělí večer, byla církev. Na večírku se sešlo mnoho celebrit v okázalých šatech, plných andělíčků a různých ozdob. Nutno říci, že to byla přehlídka vskutku podivných kreací.

Americká rapperka Nicki Minaj tento večer zvolila celkem střídmější outfit. Tentokrát se snažila působit jako vášnivá dáma s náznakem pekelných mravů. Oděla se do rudých šatů, které zvýraznila gotickým náhrdelníkem.

Zpěvačka a rapperka dala tentokrát na odiv své bujné poprsí, které se dralo na světlo světa. Svůj pověstný velký zadeček nechala díkybohu zahalený. I tak se bylo na co dívat a zdejším pánům vyrazila dech!

Nicki prostě ví, jak upoutat pozornost. Její brutální dekolt se nedal přehlédnout. Kolují však fámy, že její poprsí není přírodní. V pondělí večer byla i přesto za elegantní pekelnici! Podívejte se do fotogalerie, jak se Nicki předvedla.

Související články

Další články