Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Pekelné chvíle Dominiky Gottové! Bojí se o maminku kvůli koronaviru, v domově nákaza není

Zdroj: eXtra.cz, Profimedia.cz
+ Dalších 12 fotografií
strach
Sotva se smolné dny Dominiky Gottové (46) začaly chýlit ke konci, přišla další rána, která může Mistrovu (†80) dceru srazit na kolena. Pandemie ji připravila o práci, do toho se bojí svou o maminku Antonii Zacpalovou (85). Coby seniorka patří mezi nejohroženější koronavirem. V pečovatelském domově, kde žije, nákaza naštěstí není.

Dominika Gottová trne hrůzou, aby se koronavirus nedostal i k její mamince.

„Slyšela jsem, že jeden z těch lidí, co tady dělají, je také nemocný kvůli koronaviru. Ale podrobnosti nevím,“ řekla deníku Blesk Antonie Zacpalová, která před téměř půlstoletím prožila vášnivou noc s Karlem Gottem.

Nikdo neonemocněl

Z pečovatelského domova ale přišla naštěstí uklidňující slova. „V současné době nám není známo, že by kdokoliv z klientů a pracovníků byl nemocen infekcí COVID-19, ani nečekáme na výsledky testů,“ ubezpečila jeho ředitelka.

Virus Gottové zhatil plány

I tak se však nejtěžší životní období Dominiky se ke konci nepřiblížilo ani o píď. Sice se teď nemusí obávat eskapád stále ještě manžela Tima Tolkkiho, kterého pandemie uvěznila za velkou louží, strach o maminku je však ještě horší. Nemohla jí ani osobně popřát k nedávným 85. narozeninám, Zacpalové musela stačit gratulace po telefonu.

Gottová se přitom před týdnem přestěhovala do Vysočan, aby byla mamince nablízku. Koronavirus jí ale zhatil plány, a to nejenom soukromé, ale i pracovní. Kvůli opatřením zavřel bar v centru Prahy, který ji živil. Budeme Slavíkově dceři přát, aby šlo o poslední drsnou výzvu, které odhodlaně čelí, a vše se v dobré obrátilo!

Související články

Další články