Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Týnuš Třešničková

Nejnovější kauzy

Pekelná pomsta: Holič chlapci (10) za podstrčeného švába UŘÍZL UCHO! VIDEO

Tihle dva si ze sebe navzájem tak dlouho dělali legraci, až rozhádali internet, jestli to tentokrát trochu nepřehnali. Jejich video má na YouTube za pár dní už tři čtvrtě milionu zhlédnutí. Co myslíte vy? Nepřehnal to holič trochu?

Jude Sannicandro stříhá malého Vita DiPalmu odjakživa a jejich společnou vášní je provádět si navzájem všemožné kanadské žertíky. Naposledy nechal Vito svému oblíbenému holiči u pokladny atrapu švába, odplata byla však tentokrát hodně krutá, uvedl Daily Mail.

Když totiž mamka vzala Vita zase ostříhat, Jude velmi přesvědčivě předstíral, že chlapci omylem uřízl ucho. V tříminutovém videu ho zlije falešnou krví, chlapec zoufale křičí: „Mami!“, zatímco z něj crčí krev a falešné uříznuté ucho se kutálí k zemi. Nutno uznat, že se Vito se ztrátou ucha vyrovnává poměrně statečně, jen se slzami na krajíčku žádá matku, aby ucho sebrala ze země. Když pak nakonec Jude vybuchne smíchy, Vito připustí, že se klepe jako osika.

Pod videem na YouTube se teď všichni hádají, jestli to Jude přehnal a jestli je to geniální reklama na jeho holičství.

Mohlo by vás zajímat

Další články