Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Pekelná móda z cen Grammy: Madonně totálně hráblo, Miley byla překvapivě krásná a Kim přišla v županu

Zdroj: Profimedia.cz
Čekali jsme peklo, nečekali jsme do očí bijící mučení. Ale zase na druhou stranu se i tady našly opravdu nádherné modely.

My za sebou máme Ples v Opeře, Amerika má předávání cen Grammy. Zatímco u nás se řešila Kynychová a její závěs, v USA se bude dlouho řešit Madonna. A nejen ta.

Charli XCX (22)

Tohle má být asi něco jako Coco Chanel style, akorát že od kolotočů z maringotky. Zpěvačka si na sebe oblékla bílý metalický oblek, co hází nafialovělé světlo, k tomu růžový saténový motýlek a kožich, co nevypadá, že je takhle narůžovělý schválně, ale že ho vytáhla ze skříně po deseti letech a zapomněla ho dát do čistírny. K tomu příliš mnoho knoflíků a zlatý spoj, když si to zvětšíme na ploše, praská nám monitor.

Joy Villa

Céčková herecká a pěvecká hvězdička, která ani nemá svou Wiki, dokonce ani nemůžeme najít datum jejího narození, na sebe potřebovala už konečně upozornit, tak si oblékla oranžovou síť z plastu a pod ni si vzala jen lila tanga a nálepky na bradavky ve snaze, že se o ní bude psát. Bude. Ale asi ne tak, jak myslela.

Madonna (56)

Dámy a pánové, vítejte na oční klinice doktora Slepánka, který vám za nejlepší cenu ve městě odoperuje vysoké dioptrie, oba druhy zákalů nebo šilhání. Máme naprosto vynikající výsledky a naši doktoři patří k těm nejlepším. Přesto je třeba říci, že i během operací nastanou komplikace způsobující postupující slepotu, ale procento neúspěchů je tak minimální, že skoro neexistují. Z toho důvodu naprosto popíráme tvrzení, že jedna z našich pacientek, šestapadesátiletá žena, u nás podstoupila rutinní zákrok, který na ní zanechal trvalé následky a nedokáže rozpoznat pozorované předměty. Z chování pacientky je naopak zcela zřejmé, že žena jménem Madonna Louise Veronica C. není schopna orientovat se v realitě a pochopit důsledky svého jednání. Namísto žaloby na naši kliniku důrazně po konzultaci s psychiatrem navrhujeme její okamžitou ambulantní léčbu s tím, že pokud tato nezabere, měly by osoby žijící v jedné domácnosti s touto ženou uvažovat o její hospitalizaci, případně až zbavení svéprávnosti, neboť svými činy je nebezpečná nejen sobě, ale i svému okolí.

Kim Kardashian (34)

Tohle je gladiátor, který si na sebe vzal župan od Gaultiera, a aby si ho náhodou nikdo nespletl s domácím otrokem, nechal si nárameníky a opasek vítěze minulého zápasu, kde skolil tři lvy a deset křesťanů. Bohužel tohle zápasnické kolo projel a Nero dává palec dolů.

Sia Furler (39) & Maddie Ziegler (12)

Nevíme, jestli si to uvědomujete, ale duo Daft Punk právě exkluzivně ukázalo, jak to vypadá, když sundají helmy.

Ciara (29)

Nemůžeme se rozhodnout, zda je to strašlivě super, nebo super strašlivé. Šaty značky Alexandre Vauthier totiž při tomhle postoji vypadají dokonale, ale při pohybu jsou vidět věci jako kilometrová naftová vlečka s nařaseným tylem a divně sedící vršek. Na modelce je vidět značný rozdíl mezi vysokou krejčovinou a obyčejným nošením.

Miley Cyrus (22)

Miley konečně pochopila, že v jednoduchosti je krása, dokonce se ani pořádně nenamalovala. Zajímavé na tom je, že má taky šaty Alexandre Vauthier jako Ciara nahoře, ale rozdíl je to přímo vesmírný. Stačí jen sundat ty tuny tylu a vyjít si jen tak nalehko.

Taylor Swift (25)

Sázka na Ellie Saab je sázka na jistotu, ještě navíc pokud máte dokonalou postavu. K tomu perfektně sladěné šperky a boty a Barbie je na světě. Dokonce i s tím toporným postojem a zlomenýma rukama.

Rihanna (26)

Jméno Giambattista Valli byste si měla zapamatovat, pokud toužíte po okázalé eleganci. Italský návrhář vás dokáže přenést do florentských karnevalů i během studené zimy, a hledáte-li nějakou velkou večerní, která ostatní posadí na zadek a vaše největší nepřítelkyně umře už v předsálí závistí, je načase začít šetřit.

Jane Fonda (77)

Tohle je model Balmain, který se nosí s tím zlatým závěsem zastrčeným dovnitř, ale Jane Fonda má svou hlavu. Což je ale v tuto chvíli jedno. Tady jde o to, že herečce je skoro osmdesát let. Padněte na kolena a třískejte hlavou o zem a vzývejte všechny svaté, abyste v takovém věku vypadali alespoň z jedné třetiny jako ona.

Související články

Další články