Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Pekařka Zuzana z Ulice je opět sama: Šárka Ullrichová si v posledním vztahu prošla peklem!

Zdroj: TV Nova
+ Dalších 5 fotografií
je snad prokletá?
Sympatická herečka Šárka Ullrichová (44) má na muže velkou smůlu. V životě zatím nenarazila na takového, se kterým by založila rodinu a plánovala budoucnost. Ani její poslední vztah se nevydařil, naopak si během něj Šárka prošla hotovým peklem.

Šárka Ullrichová, která je divákům nejlépe známá jako pekařka Zuzana ze seriálu Ulice, během svého života ještě nenarazila na ideálního partnera. Stejně jako každá žena, i Šárka touží po muži, který ji bude milovat a ochraňovat. Zatím bohužel narážela na takové, kteří si z ní chtěli udělat poslušnou hospodyňku.

Ačkoliv by se mohlo zdát, že bude po rozchodu herečka zdrcená, naopak se jí ulevilo. Odešla totiž ze vztahu, ve kterém nebyl muž jejím partnerem, ale spíše nadřízeným. „Je to konečně za mnou, byla to procházka peklem, když si to teď zpětně uvědomuju. Až moc se mě snažil řídit a chtěl, aby bylo vše podle něj a já se podřizovala. Lepší být sama než s někým, kdo vás dusí,“ prozradila Šárka serveru expres.cz.

Oblíbená herečka si po této zkušenosti chce od mužů odpočinout. Ačkoliv by Šárka už ráda založila rodinu, nechce znovu vstoupit do nezdravého vztahu s mužem, který si jí nebude vážit.

Související články

Další články