Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

PeKáč v koncích! Obžaloba věří, že fakt má ten DŮKAZ, který už nikdo nečekal!

Toto je jeden z posledních úsměvů, které PeKáč v soudní síni
předvedl.
+ Další 3 fotografie
Petr Kramný od začátku případu působil hodně sebejistým dojmem. Byl přesvědčen, že obžaloba nemá v ruce žádné eso. Jenže státní zástupce Vít Legerský během středy vytáhl nové fotky, na kterých by měly být jasné důkazy, kdo Moniku a Klárku zabil. A Kramnému zmizel okamžitě úsměv z tváře.

Středeční soud pokračoval v klidném tempu a nikdo nečekal, k čemu se státní zástupce Vít Legerský chystá.

Jenže ten najednou oznámil, že právě drží v ruce fotky, které pořídili egyptští policisté na hotelovém pokoji v Hurghadě!

„Požádal jsem o založení fotografií do trestního spisu. Snímky pořídila kriminální policie z egyptské Hurghady krátce po nalezení těl poškozených,“ uvedl Legerský.

Petr Kramný se přestal arogantně usmívat. A sebejistota rychle přešla i jeho advokátku Janu Rejžkovou.

„Zatím jsem si fotografie stačila jen letmo prohlédnout a rozhodně to nejsou věci vhodné ke zveřejnění,“ konstatovala zkoprnělá Rejžková pro iDnes.cz. Pevně věří, že to není rozhodující důkaz proti jejímu klientovi.

Tyhle fotky ale svědčí o tom, že egyptská strana začala aktivně spolupracovat s českými kriminalisty. Legerský uvedl, že tyto fotky dostal před pár dny z Egypta. V Česku je ještě nikdo neviděl.

„Je to pro mě nové. Je otázkou, co přesně na nich je,“ uvedla pro eXtra.cz Klára Long Slámová, která zastupuje rodinu Moniky Kramné.

Pokud bude Kramný odsouzen, čeká ho výjimečný trest. Mezi znalci české justice se hovoří o doživotí.

Mohlo by vás zajímat

Další články