Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Pekáč buchet už NELETÍ! Atraktivnější jsou muži s BŘÍŠKEM, tvrdí vědci

Zdroj: profimedia.cz
Každý muž chce vypadat dobře a líbit se ženám. Někteří při tom tráví hodiny v posilovně, aby měli na břiše pekáč buchet, jiní sází spíš na svůj šarm. Jenže vymakaní krasavci už vyšli z módy. Ženy touží úplně po něčem jiném.

Vyrýsované svaly, kostičky na břiše a útlý pas už neletí. Ženám totiž přijdou atraktivnější a přitažlivější muži středního věku s lehkou nadváhou. Takže pokud máte, pánové, trošku větší bříško, máte vyhráno. Tito muži úspěšněji přenáší svoje geny, jsou odolnější a dožívají se vyššího věku Aspoň to tvrdí americký profesor antropologie Richard Bribiescas.

Samozřejmě nejde o obézního muže, který nic nedělá a jen se válí u televize. Těmto typům se říká "taťkovský typ". Netráví hodiny ve fitku, ale občas si vyjde na túru nebo jede na lyže, má jiný přístup k životu a jeho prioritou není jen jeho vzhled. Rád si dá salát, ale pochutná si i na knedlu, zelu, vepřu, a to bez výčitek. S takovým typem muže se dámy cítí v sedmém nebi a nemusí si hlídat každé deko navíc.

Tento typ muže přibližuje i americká publicistka Mackenzie Pearson. "Občas chodím do posilovny, ale o víkendech hodně pařím a sním bez výčitek najednou velkou pizzu," představuje "taťkovský typ" novinářka. Podle ní jde o "vyvážený poměr pivního bříška a posilování". Tito muži jsou navíc i lepší otcové od rodin a celkově do života Že by se ženám přejedli krasavci s pekáčem buchet na břiše?

Podle listu The Telegraph navíc mužům s bříškem, kteří se už stali otci, hrozí menší výskyt rakoviny prostaty a infarktu. Otcovství totiž vede u mužů k poklesu hladin testosteronu, jehož efektem je i ztráta svalové hmoty a nárůst tuku. Podle studie z roku 2008 muži s vyšším metabolismem měli o 50 procent vyšší riziko úmrtí než ti, kteří se denně potili ve fitku.

Vědec Bribiescas tvrdí, že přírůstek hmotnosti může posilovat imunní systém a prodlužovat život. "Hollywoodský obraz skvostného, naparujícího se muže, který ničí darebáky a dobývá vítězství za vítězstvím, jako by vyvolával dojem nezničitelnosti," tvrdí.

Vedle takových mužů se ženy cítí bezpečněji a klidněji než vedle muže, který má dokonalou postavu Navíc tyto typy pořád nepoukazují na nedokonalosti své ženy. Dámy, jak jste na tom vy? Máte raději taťkovské typy s bříškem, nebo dáváte přednost namakanému Kenovi z fitka?

Související články

Další články