Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Pekáč buchet Ivy Pazderkové dělí Česko: Půlka smeká, další ji kritizují. Je to už moc

Pekáč buchet Ivy Pazderkové dělí Česko: Půlka smeká, další ji kritizují. Je to už moc
Zdroj: Instagram/Iva Pazderková
+ Další 4 fotografie
proměna
Známá herečka a komička Iva Pazderková (40) se rozhodla, že zkusí štěstí v bikini fitness. Svou proměnou uchvátila nejednoho fanouška. Nyní se opět pochlubila svým pekáčem buchet. Pazderkovou čeká první soutěž už zítra.

Herečka Iva Pazderková se dala na ženskou kulturistiku. Na první soutěž, která se uskuteční již zítra, se Iva pilně připravuje několik měsíců. Pravidelně dře v posilovně a cvičí, co jí síly stačí, aby měla šanci uspět na své první soutěži v bikini fitness.

Pazderková své fanoušky na sociální síti pravidelně zásobuje snímky svého vypracovaného tělíčka. Jinak tomu nebylo ani v sobotu, kdy se fanouškům pochlubila pekáčem buchet. "To se tak člověk po týdnu pořádně vyspí a probudí se o dost vody lehčí! Soutěž UŽ ZÍTRA," okomentovala Iva poslední přidané fotky.

Velkou oporou v proměně jí je kamarád Václav Noid Bárta, který do kulturistiky začal fušovat minulý rok. Z proměny Ivy je udivená například Martina Pártlová. "Ty si magor. Hustý," napsala pod příspěvek Ivy Pártlová.

Jak moc dobře Iva Pazderková vypadá den před závody, se podívejte do fotogalerie.

Kritika

Některým se ovšem proměna Ivy už tolik nezamlouvá. "Není to hezké, nezlobte se," píše se v komentářích. "Obdivuju vaše odhodlání, touhu a schopnost dojít ke svému cíli. Klobouk dolů. Ale čistě subjektivně v tom nevidím žádnou ženskou krásu a je to pro mě jako pro muže odpudivý," vzkázal fanoušek Ivě.

Související články

Další články