Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023

Pomoc, pejskové mě koušou: Zpěvačku Marii Pojkarovou napadli psi, obličej plný krve

Marii Pojkarovou napadli psi, obličej měla plný krve!
Zdroj: Se souhlasem Marie Pojkarová
+ Další fotografie
zpověď

Zpěvačka Marie Pojkarová (65) se dostala do povědomí lidí díky bizarnímu a vtipnému songu Pejskové se koušou. Nyní se redakci eXtra.cz svěřila s hrůzným zážitkem. Na konci srpna ji na cvičáku dva psi podrazili nohy a zpěvačka utrpěla vážná poranění především v oblasti obličeje. 

Zpěvačka a autorka legendárního songu Pejskové se koušou Marie Pojkarová zažila na konci léta nepěkné chvíle.

"Jela jsem s dcerou Petrou na cvičiště se psem. Máme štěně německého boxera, kterému jsou čtyři měsíce a má 23 kilogramů. Objednaly jsme s dcerou výuku, aby se pes naučil pod odborným vedením poslouchat a získal potřebnou výchovu," řekla zpěvačka eXtra.cz.

"Instruktorka Kateřina nás objednala až na osmou večerní, takže byla tma," pokračuje. Problém nastal ve chvíli, kdy měli všichni přítomní své psy pustit z vodítka.

"Bylo nás tam jen pět chovatelů a každý měl svého psa na vodítku. Najednou instruktorka řekla, ať každý pustí svého psa z vodítka, že se proběhnou. My s dcerou jsme oponovaly a upozorňovaly ji na to, že je to špatný nápad, protože už je tma a psi začnou být neovladatelní, mají přes dvacet kilogramů a může se něco stát. Ona ale na tom trvala a tvrdila, že se nic nestane," zoufá si Marie Pojkarová.

Zpěvačka se mezi psy necítila dobře a rozhodla se, že na dceru počká v autě. "Když jsem odcházela k brance, tak se přiřítili dva psi a zezadu mi podrazili nohy."

Marie Pojkarová: Mám mnohočetné hematomy

Pětašedesátiletá zpěvačka spadla tak nešťastně, že má poškozený nárt i kotník na pravé noze, mnohočetné hematomy nebo naražený loket. Vůbec nejhorší ale bylo, že měla obličej celý od krve!

"Špatně chodím a jak jsem spadla i na obličej, tak jsem si málem vyrazila přední zub a rána na rtu začala hodně krvácet. Začala jsem na zemi bolestí brečet a nemohla se zvednout," popsala eXtra.cz svoji současnou situaci.

Zpěvačka vidí největší problém v přístupu instruktorky. "Prostě je to neskutečně bezohledná osoba. Už nikdy nechci o tomto cvičáku slyšet. Nikomu bych ho nikdy nedoporučila. Nechápu tyto lidi, proč vůbec tuto práci vykonávají, když nedomyslí následky – co se může stát jedním špatným rozhodnutím nebo povelem," dodala Pojkarová s tím, že zvažuje žalobu.

Finalistky Miss Czech Republic zahalené do písku: Krásky nafotily dechberoucí snímky v rozpálených dunách

Další články

Nejnovější kauzy