Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Utýraný Mareček z Loun

Nejnovější kauzy

Pejskaři v Praze jsou nevychovaní! Běžec v parku si dovolil upozornit, že si mají své mazlíčky dát na vodítko, pak ho muži málem ubili k smrti

Ilustrační foto.

To, že jsou majitelé psů v Praze nezodpovědní a myslí si, že jejich čtyřnožec může cokoliv, dokládá případ, který i po měsíci policie stále vyšetřuje a žádá veřejnost o pomoc.

V Riegrových sadech napadla dvojice mužů třiapadesátiletého běžce, který si „dovolil“ upozornit „pejskaře“ na to, že jejich psi lítají kolem bez náhubků a v místech, kde je to zakázáno. Místo aby muži zpytovali svědomí a uvědomili si, že park je především pro lidi a ne venčící plocha na kladení výkalů jejich čtyřnožců, vrhli se na běžce a po tom, co mu vulgárně nadávali, ho brutálně napadli. Muže srazili na zem a kopali ho do obličeje i do dalších částí těla.

Napadeného nejspíš od dalšího útoku zachránilo to, že předstíral bezvědomí. Po tom, co se mu podařilo vstát, zjistil, že mu chybí několik zubů. Pokud byl někdo svědkem incidentu, policie prosí, aby se obrátil na linku 158.

Související články

Další články