Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Věra Bílá

Nejnovější kauzy

Pejsek ztracený ve skále je už ve svém pelíšku! Co říká šťastná panička?

Bárt je doma!
+ Další 3 fotografie
Bárt ucítil lišku, vytrhl se majitelce z vodítka a uvízl ve skalní štěrbině. Pejska se ze štěrbiny pokoušel dlouhé dny osvobodit tým dobrovolníků a hasičů. Jenomže po psovi ani památky. Ze skály se ozývalo jenom kňučení. Téměř všichni už jeho záchranu vzdali a nikdo ani nedoufal, že by mohl ze skal vyjít živý. Ale Bárt se nakonec ven dostal sám! Zřejmě si díky vlhké půdě prohrabal cestu ven a živil se dlouhé dny mrtvou liškou, kterou lovil.

Po 17 dnech se panička Alžběta setkala se svým pejskem. Už ztrácela naději, že ho někdy podrbe na bříšku. „Až když mi ho přivezli, když jsem ho viděla ten jeho výraz, že žije, že tam nikde nezůstal. Je to pro mě neuvěřitelné,“ řekla majitelka pejska TV Prima s tím, než vůbec nemohla uvěřit tomu, že se Bárt dostal ze skalní pasti a je naživu.

Alžběta za Bártem chodila týden, pak už to psychicky nezvládla a obrečela jeho ztrátu. „Já jsem to nevydržela, musela jsem odejít, vlastně v pátek jsem tam byla naposledy, což je deset dní zpátky. Oplakala jsem to a nevěřila jsem tomu, že by ho ještě někdy někdo dostal ven,“ říká s tím, že ztratila naději.

„A to, že tam někdo neztratil tu naději a že se opravdu snažili… Kolikrát mě to až štvalo, že je tam s ním někdo cizí než já, byl to trapný pocit, moc jim děkuju za to, co provedli,“ říká mladá žena na adresu celého týmu dobrovolníků, kteří pomáhali se záchrannou akcí.

Bárt je zpátky v pelíšku a konečně si zase může užívat drbání na bříško, plnou misku a hlavně milující paničku.

Mohlo by vás zajímat

Další články