Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Pejsek s rakovinou brzy zemře. Žena si ho ale stejně vzala z útulku a dělá všechno pro to, aby se měl před smrtí královsky!

Tenhle příběh vás dojme.
Zdroj: instagram.com/chestersfinaljourney
+ Další 4 fotografie
Chesterovi bylo předurčeno, aby zemřel těžce nemocný a osamocený v útulku. Američanka Nicole Elliot si ho ale vzala domů a snaží se mu jeho poslední dny života udělat těmi nejlepšími.

Pejsek Chester měl na hlavě nádor a lékaři mu dávali jenom několik týdnů. Američanka Nicole Elliot se ale stejně rozhodla vzít si ho z útulku domů. A to není všechno. Nicole si totiž dala za cíl mu jeho poslední dny života co nejvíce zpříjemnit.

Takže ho bere na výlety, nechává ho hrát si s dětmi a kupuje mu samé psí laskominy a hračky. Založila mu i facebookovou stránku Chester's Final Journey, na které informuje veřejnost o všech jeho zážitcích. V době psaní tohoto příspěvku ji svým lajkem obdařilo už přes šedesát tři tisíc uživatelů.

A to stále není všechno!

Žena na popud svého nemocného mazlíčka taky založila nadaci, jejíž výtěžek poputuje na pomoc starým psů v útulku.

Celé své snažení okomentovala slovy: „Mým hlavním cílem bylo inspirovat ostatní, aby si z útulků brali i ty starší a nemocné psy. Tolik lidí říká, že zvířata nemají duši jako my. Každý, kdo se ale setkal s Chesterem, s něčím takovým nemůže souhlasit. Už si mě stačil zamilovat a všude za mnou chodí. Myslím, že všechna zvířata mají právo na šťastný život.“

Související články

Další články