Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Monika Absolonová

Nejnovější kauzy

Pejsek byl nevhodným dárkem. V Děčíně ho po Vánocích pověsili na popelnici

Zdroj: pixabay
Odporný čin
Že zklamáním může být pro člověka dárek v podobě pejska, o tom se přesvědčili v Městském útulku pro opuštěná a zatoulaná zvířata Děčíně. Jedním takovým nevhodným dárkem je zřejmě i malá fenka, kterou našli pověšenou v tašce na popelnici.

"Je to asi dva až tři měsíce stará fenečka, váží kolem čtyř kilogramů. Byla nalezena v Děčíně III, u paneláku naproti restauraci Corso," upřesnil informace útulek, do kterého byl pejsek umístěn. Fenka dostala jméno Caira. K adopci ho zatím zachránci nenabízejí. Pejsek byl umístěn do karantény.

Mnoha lidmi informace, že někdo zavěsil na popelnici pejska, otřásla. "To je hnus, tohle udělá jen prase," stojí v jednom z komentářů. "Snad ji čeká lepší život," přejí fence další lidé.

Není to poprvé, kdy byl pes nevhodným dárkem V minulosti strážníci městské policie museli řešit i případy, kdy psa po Vánocích našli v děsivém stavu uvázaného třeba v lese. Jinak tomu nebylo letos třeba na Štědrý den, kdy neznámý majitel dvou fenek čivavy vyhodil zvířata z auta v pražské Zbraslavi a nechal je u silnice.

Související články

Další články