Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Pedofilové se radují: Malá královna krásy vydělává miliony tím, že navrhuje svou vlastní kolekci šperků pro děti…

Isabelle s chamtivou maminkou.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další fotografie

Soutěž Toddlers and Tiaras, tedy batolata a korunky, je momentálně nejkontroverznější show na světě, i když tam nejde o nahotu, nechutnosti nebo smrt, což bývají klasická provokativní témata, ale jen o malé holčičky. Ty totiž ve věku kolem tří čtyř let soutěží o post dětské Miss, a co jsou jejich matky schopné udělat pro vítězství, to zůstává rozum stát.

Toddlers and Tiaras patří mezi pevné pilíře televizních show, kde šokovaní diváci sledují i zákulisí soutěže a vidí hloupé, nevzdělané a pošahané americké matky, které svým dcerám píchají botox, vodí je do solárka, barví jim vlasy, řasy, krmí je speciální éčkovou stravou a během soutěže jim dávají umělá prsa, vycpané zadky a oblékají je třeba jako malé striptérky nebo jako prostitutku Vivan z Pretty Woman.

Nejhlasitější kritičkou, kromě veřejnosti, je Sharon Osbourne, manželka rockera Ozzyho, která si kolikrát zve matky těchto dětských obětí do svého studia a tam jim dá co proto. Jednou z nich byla i maminka malé Isabelle, která se stala několikrát vítězkou soutěže krásy.

Isabelle se podle své matky vrhla po vítězství na navrhování šperků pro děti a již si tím vydělává miliony. Vzhledem k tomu, že dítěti jsou ale teprve čtyři roky, nejspíš šperky navrhuje sama matka a parazituje na jméně své dcery, která od batolecího věku nezná nic než šminky, vystrkování zadku v sexy pózách a lidi, co ji na pódiu očumují. Její jedinou útěchou oproti zkaženému dětství a mimózní výchově bude to, že ke startu do života bude mít pořádný odraz na svém bankovním kontě.

Pokud to tedy všechno její matka neutratí za šminky a šaty.

Související články

Další články