Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Pedofilní vrah, který se ukájel pomocí dojícího stroje: Garrowa mlátili rodiče cihlami

Pedofilní vrah, který se ukájel pomocí dojícího stroje: Garrowa mlátili rodiče cihlami
Zdroj: Profimedia
Předchozí Další
Pedofil
Robert Garrow terorizoval New York v sedmdesátých letech. Pedofilní vrah a násilník se dopouštěl sodomie na hospodářských zvířatech a masturboval pomocí dojícího stroje. Rodiče ho odmalička mlátili cihlami.

Sex se zvířaty

Robert Garrow se narodil 4. března 1936 francouzsko-kanadským rodičům v americkém New Yorku. Jeho rodiče byli chudí farmáři, Robert na ně později bude vzpomínat jako na přísné a násilnické, kteří své děti týrali vším, co bylo po ruce. Na Roberta vzali dokonce i cihly. Malý Robert dostává od otce pravidelně pořádný výprask, několikrát byla přivolána i policie. Robertův otec je alkoholik a u jedné rány neskončí, mlátí Berta hlava nehlava. Robert se na farmě dopouští sodomie a obcuje s hospodářskými zvířaty. Do rukou bere i dojící stroj, pomocí kterého masturbuje. Po odchodu z farmy se přidává k americkému letectvu, kde ale ukradne nadřízenému peníze a kromě vyhazovu ho čeká šest měsíců za mřížemi.

Vztah se sadistou

Po svém propuštění se Garrow žení a narodí se mu syn. Práce, kterou si najde, je většinou podřadná a stojí za starou belu. Chvilku pracuje v rychlém občerstvení, odtud jej ale pro krádež vyhodí. Zaplete se také do románku se sadistickým mužem. V roce 1961 putuje Robert na sedm let do vězení. Je totiž poprvé zatčen za znásilnění. Jakmile jej propustí, rozjede se lavina. Garrow znásilňuje sériově a ve velkém. Neštítí se ani zneužívání dětí. Jednou jej za znásilnění dvou nezletilých dívek sice zatknou, je ale propuštěn na kauci a podaří se mu uprchnout.

Únos a znásilnění

Roku 1973 začíná Robert Garrow vraždit. Jeho obětmi jsou čtyři lidé. Jedna z obětí, mladá žena, je před smrtí unesena a opakovaně znásilněna. Při jedné z vražd se ale najdou svědci, kteří kontaktují policii. Po celém New Yorku se rozjíždí největší policejní pátrání v historii. Policisté hlídají silnice a prohledávají řidičům kufry. Řidičům se dále doporučuje, aby nikomu nezastavovali, to pro případ, že by se zabiják pokusil vydávat za stopaře. Garrow se vydává skrýt do lesů, kde je postřelen. Přežije, následně se rozhodne předstírat paralýzu.

Útěk z vězení

Garrow se rozhodne stát New York žalovat o 10 milionů dolarů kvůli tomu, že jej lékaři špatně ošetřili. Případ ještě komplikují vrahovi právníci, kteří zatajují informace o Garrowových obětech. Robert je převezen do vězení. Před soudem se snaží předstírat, že je šílený. Neprojde to. Vrah je shledán vinným a dostává doživotí. Garrow se nakonec díky předstírání podlomeného zdraví dostane do vězení s mírnější ostrahou. Odtud se dává na útěk. Od syna získává pistoli, kterou mu při návštěvě ukryl do kuřete. O několik dní později je Garrow na útěku zastřelen.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy