Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Pedofilní otec dvou dětí nepřežil basu: Spoluvězni ho brutálně potrestali po svém!

Zdroj: extra.cz
+ Další 2 fotografie
spravedlnost
Američtí policisté rozbili gang pedofilů, který na internetu působil několik let. Všechny pachatele zatkli a odsoudili. Vůdce zločinecké skupiny Christian Maire (†40) byl odsouzen ke čtyřiceti letům ve vězení. Jeho pobyt však neměl dlouhého trvání, po měsíci ho spoluvězni brutálně ubili k smrti.

V americkém vězení zaútočili na dva muže, kteří byli odsouzeni za pedofilii a výrobu dětské pornografie. Spoluvězni je zmlátili a Christian Maire na následky zranění zemřel.

Christian Maire byl ženatý otec dvou dětí, FBI ho chytila spolu s dalšími pachateli. Ukázalo se, že Maire byl vůdcem zločinecké skupiny, která si říkala The Bored Group, v překladu Skupina znuděných. Členové této skupiny se na internetu vydávali za teenagery a manipulovali nezletilá děvčata k obnažování a sebeukájení před webkamerou. Od některých děvčat dokonce vyžadovali i řezání. Své oběti si nahrávali na video, poškozených nezletilých má být okolo stovky. Skupina byla aktivní od roku 2012 do roku 2017 a působila i mimo Ameriku.

Právě díky jedné z obětí, která se rozhodla spolupracovat s FBI, byli členové gangu dopadeni. Gang se skládal z osob s dobrými počítačovými znalostmi a zájmem o nezletilá děvčata. Bylo dopadeno celkem osm osob, Christian Maire dostal 40 let ve vězení, zbytek gangu pak 30 a víc.

Na začátku ledna napadli spoluvězni dva odsouzené muže. Během brutální bitky vytáhl jeden ze spoluvězňů i nůž a z incidentu si zranění odnesli i policisté, kteří se snažili muže rozdělit. Christian Maire o pár hodin později v nemocnici zemřel na následky zranění.

Jedna z obětí, která byla u soudu přítomna v momentě, kdy byl vyřknut rozsudek, předpověděla osud svého trýznitele. „To je jako doživotí. Oni tam z něj vymlátí duši,“ řekla oběť pedofila, kterou rozsudek uspokojil. Je totiž známo, že především v amerických věznicích dostávají od spoluvězňů pedofilové co proto.

Související články

Další články