Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Pedofila donutil, aby si vykopal hrob: Znásilnil holčičku jemu i své holce! Olga promluvila

Vjačeslav M. s manželkou a dcerou.
Zdroj: Profimedia
Předchozí Další
Krimi

O pedofilovi Olegovi Sviridovi (†32), jenž byl otcem jedné z obětí donucen, aby si vykopal vlastní hrob, jsme už informovali. Teď k případu přinášíme nové informace. Promluvila totiž Sviridova expřítelkyně Olga, jejíž dceru predátor sexuálně zneužíval. Žena se jej pak pokusila vlastoručně uškrtit.

Otec zabil pedofila, který mu znásilnil dceru

Na konci srpna tohoto roku objevil dělník Vjačeslav M. (34) během večerního popíjení v telefonu svého nejlepšího kamaráda Olega Sviridova pedofilní porno. Na něm Oleg znásilňoval Vjačeslavovu osmiletou dceru. Vzteky šílený otec děvčete pedofila zbil a donutil, aby si v místním lese vykopal hrob. Policie našla Olega o více jak týden později, mrtvého a pobodaného. Vjačeslav tvrdil, že spadl na nůž. Místní ze Samarské oblasti ale Olegova vraha obdivují jako hrdinu.

K muži byla mírná i samotná policie, která mu na dobu dvou měsíců udělila domácí vězení, dokud nebude jasné, jak dál. Hrozí mu ale asi 15 let za mřížemi. Vjačeslavova holčička však nebyla jedinou z pedofilových obětí. Mezi ně patřilo ještě šestileté děvčátko z vesnice a jedenáctiletá dcera Sviridovy expřítelkyně Olgy. Ta se rozhodla promluvit.

Sexuálně napadal i dceru své expartnerky

Když Olga zjistila, co se stalo, vydala se svého expřítele okamžitě rovnou zabít! Jedenáctiletou dcerku měla z předešlého vztahu, ze svého prvního manželství. Dcera tedy nebyla Svirodova, ten byl bezdětný. Vypadalo to ale, že má k nevlastnímu dítěti dobrý vztah, i po rozchodu se svou přítelkyní se s dcerou vídával. To ještě nikdo netušil, co potají holčičce dělá. Ta o ničem nikomu z dospělých neřekla a její matka tak neměla nejmenší tušení.

"Je to velmi dobrá, milující a pečující matka," řekla o ní pro Moskovsky Komsomolets známá, která zná i i zesnulého Sviridova od jeho mladických let. "Dívenky z vesnice navštěvoval často, hlavně dceru své bývalé a pak Vjačeslavovu starší dceru, která byla jeho kmotřenka. Nikdo si z toho ale nic nedělal," dodala žena.

Chtěla jsem ho zabít, doznala expřítelkyně

Sama holčička po matčině naléhání doznala, že ji Sviridov zneužíval už od věku osmi let. Sviridov často pil a neměl stálou práci, spíš vypomáhal, kde se dalo. Topil se v dluzích a právě jeho finanční nestabilita vedla k rozchodu s Olgou. Sám pak bydlel u matky.

"Když jsme k němu přišli, začala jsem ho mlátit a dusit. Chtěla jsem, aby se mi díval do očí, popravdě jsem si přála, aby zemřel. Byla jsem připravena ho zabít," přiznala Olga, ve které se probudil mateřský cit lvice. Tu nakonec od Sviridova odtrhli z obavy, aby žena neskončila ve vězení. Celé dílo tak dokonal Vjačeslav M., kterého teď Rusko opěvuje jako hrdinu. "Není to vrah. Každý otec by zabil toho, kdo mu znásilnil dítě," tvrdí Rusové.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy