Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Pedofil se vydával za Justina Biebera, zneužíval děti z celého světa. To je podoba, co?

Pedofil Robert Hunter (35) byl dnes odsouzen ke čtrnácti letům vězení za to, že se vydával za kanadskou popovou hvězdičku Justina Biebera (19) a jeho prostřednictvím lákal od dětí z celého světa, aby mu posílaly své nahé fotografie a videa.

Psychicky labilní muž z Middlesborough byl soudcem popsán jako nejhorší případ, který kdy viděl. Jeho sexuální obtěžování zahrnovalo lákání i velmi malých dětí a vyvolalo mezinárodní pátrací akci vedenou Interpolem.

Hunter ke svému zneužívání dívek z Evropy, Asie, Kanady a USA používal Facebook, Skype a MSN a představoval se jako Justin Bieber ve snaze přesvědčit dívky, aby vykonávaly sexuální akty před webkamerou.

Policie u něj v počítači našla více než osm set videí a obrázků nahých dětí. „Během roku 2010, 2011 a 2012 používal celou řadu přezdívek a předstíral, že je teenager. Pokaždé se mu podařilo zamaskovat svůj věk a totožnost buď tím, že použil fotky mladých chlapců, nebo tvrdil, že má porouchaný počítač. Některé z dětí dokonce přesvědčil o tom, že je Justin Bieber,“ uvedl vyšetřovatel Richard Bennett.

Související články

Další články