Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Pedofil podezřelý z únosu Maddie: Vězni se snaží Bruecknera zabít, bachaři ho chrání

Pedofil podezřelý z únosu Maddie: Vězni se snaží Bruecknera zabít, bachaři ho chrání
Zdroj: Netflix / Profimedia.cz
+ Dalších 18 fotografií
bezpečí
Případ zmizelé Maddie McCann ještě stále není uzavřen a na násilníka a pedofila Christiana Bruecknera praskly další průšvihy. V současné době si odpykává trest v souvislosti s drogami a začíná mu téct do bot. Jeho spoluvězni z něj nejsou zrovna nadšení, a dokonce mu někteří hrozí i vraždou.

Madeleine McCann zmizela před 13 lety v portugalském letovisku, když z ní rodiče jen na vteřinku spustili oči. Christian Brueckner je v únosu a vraždy Maddie považován za hlavního podezřelého a v posledních měsících se začaly ukazovat další případy, kdy se projevil jako násilník. Portugalci ho v minulosti už dvakrát vydali Němcům, tresty za zločiny na dětech si odseděl, ale vždy se do země vrátil.

Pedofila hlídají bachaři, vězni ho chtějí zabít

Podle britského webu The Sun to vypadá, že Bruecknerovi hrozí nebezpečí ze strany vězňů. Je dobře známo, že valná většina těch, kteří vztáhli ruku na ženu nebo dítě, neměla ve vězení ten nejlepší pobyt. A co teprve ti, kteří děti znásilňovali nebo je zabili. Bruecknerovi spoluvězni nejsou z jeho pobytu dvakrát nadšení a hrozí mu dokonce vraždou.

Věznice proto přišla s radikálním opatřením a pedofilovi zajistila ochranku. Z cely je Brueckner pouštěn pouze v doprovodu bachařů a je stále pod dohledem. "Přišli s tím kvůli publicitě v souvislosti s Maddie. Je si vědom toho, co se děje a stejně tak ostatní vězni. Šance, že ho kvůli Madeleine někdo napadne, je velmi vysoká," popsal zdroj z vězení, kde Brueckner sedí.

Na svědomí má zřejmě víc dětských obětí

Jméno násilníka a pedofila je spojováno nejen s Maddie, ale taky s dalšími dětmi, které zmizely velmi podobným způsobem Je obviněn ze znásilnění dvaasedmdesátileté ženy. Tamní úřady navíc přišly s další novinkou. Sexuálně obtěžovat děti měl už v 90. letech. Policisté jej vždy vydali Němcům, čímž si ušetřili práci.

Poprvé šel do vězení v roce 1999, v Německu si odseděl dva roky a od té doby byl na svobodě. Až do roku 2017, kdy ho Portugalci opět vydali německé policii, když sexuálně napadl dítě. Pravděpodobně jde o případ, kdy se ukájel na hřišti, kde si hrály čtyři děti.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy