Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Pedofil podezřelý z únosu Maddie sedí za drogy: Brueckner zažádal o podmínečné propuštění

Pedofil podezřelý z únosu Maddie sedí za drogy: Brueckner zažádal o podmínečné propuštění
Zdroj: Profimedia.cz / Netflix
+ Dalších 15 fotografií
vězení
Případ tříleté Maddie, která před 13 lety zmizela neznámo kam, stále není uzavřen. Hned několik bodů vedlo k delikventovi Christianu Bruecknerovi (43). Je hlavním podezřelým z únosu a vraždy Maddie McCann a policie hledá souvislosti i v dalších a velmi podobných případech. Christian je v současné době ve vězení za zločiny spojené s drogami a žádá o podmínečné propuštění.

Rodině maličké Maddie McCann se obrátil život vzhůru nohama, když z ní jen na minutku spustili oči v jednom portugalském letovisku a ona jim zmizela na dlouhé roky. Dodnes se nepodařilo Maddie najít živou ani mrtvou a policie stále bádá, kdo za její zmizení může. Nashromážděné důkazy je dovedly k Němci Christianu Bruecknerovi

V minulosti byl na Bruecknera vydán zatykač za zločin, za který ještě nebyl pravomocně odsouzen. Měl totiž znásilnit dvaasedmdesátiletou americkou turistku jen o dva roky dříve, než zmizela Maddie. A dokonce ve stejném letovisku. Německý delikvent však v současné době sedí za zločiny spojené s drogami, ale chce podmínečné propuštění.

Na svobodu se jen tak nedostane

Policie nachází na Bruecknera stále nové a nové důkazy o tom, že týral své přítelkyně nebo vyzradil něco ze svých plánů. Například, že tělo Maddie hodil prasatům Kriminalisté dokonce nachází slabší pojiva i v dalších případech zmizelých nebo zavražděných dětí

Podle britského webu Mirror se mu podmínečného propuštění zjevně nedostane. Podle státního zástupce nemá Brueckner šanci se dostat ven, i kdyby mu soud v podmínečném propuštění vyhověl.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy